• ing. lunapark, eğlence parkı.
  • ilerde çok değerlenecektir. ytd.
  • 23 aralık tarihinde güzel bir pik yaparak 500 satoshilere dayanmış coindir. 10 gün önce 230-260 bandından giren yatırımcısına yavaş yavaş güzel bir oranda kazandırmıştır.

biraz daha düşmesini bekleyerek 350-360 satoshiden girmeyi düşünüyorum. zira sonraki hedefi 650-700 bandı gibi duruyor.

edit: 26 aralık btc'nin değer kazanması üzerine düşmüştür ve alım fırsatı doğurmuştur. attım kenara bekliyorum. hodl

edit: sadece 2 buçuk günde yavaş yavaş %25 değer kazandı. karı realize edip tekrar alım için biraz daha düşmesini bekleyeceğim.
  • ileride daha da değerleneceğini düşündüğüm coin. bilinirliği arttıkça piyasada iyi seviyelere gelecektir. çünkü altyapısı ve kullanım alanı insanların ilgisini çekmesi muhtemel.

ytd
  • binance marketinden alabileceğiniz gelecek vaat eden coindir. eğer binance’ye şu linkten üye olursanız https://www.binance.com/?ref=15057535 binanceye vereceğiniz komisyonun bir kısmı bana geliyor. komisyon her türlü cebinizden çıkıyor (cüzi bir tutar da olsa). binance’ye gideceğine işine yarayacak birine gitsin derseniz verdiğim linkten üye olursanız sevinirim.
  • muhtemelen en guzel roi oranlarina uzun vadede erişebilecek, balon patlasa bile yoluna devam edebilecek bir coin.
  • online kumar sitelerini etkisini almak istiyen coin siz alın en kötü ihtimal coin elinizde patlarsa fiyatı artmazsa barbut atarsınız.
  • şu anda 1200 satoshi'yi zorlamaktadır. 1 haftada 0.50$ olacağını düşünüyorum.
  • butun malimi mulkumu koydim. yatirim tavsiyesi degildir
  • 0.02 dolar su an. 0.01 de gordu. kumar endustrisi icin gelecek vadediyor ama pazara hakim olabilecek mi ve ne zaman. bu sorularin cevaplari henuz yok.
hesabın var mı? giriş yap