şükela:  tümü | bugün
 • başlık açıldı mı bilmiyorum. açıldıysa affola. olay şu;

  olay geçen ay meydana geldi. tiyatro oyuncusu c.b., taksim'e gitmek üzere yola çıktı. kabataş'tan fünikülere binen c.b., vagonun arka kısmındaki 5 kişilik koltuklarda cam kenarına oturdu. vagonda genç bir erkek ile 10 yaşlarında bir çocuk daha vardı. kulaklıklarını takarak müzik dinlemeye başlayan genç kadın, bir ara kafasını sağa çevirdiğinde yusuf a. adlı erkek yolcunun ona bakarak kendini tatmin ettiğini gördü. paniğe kapılan c.b., kalkıp vagonun uzak bölümüne gitti.

  kaynak

  tanım: tek bir şey söylemek istiyorum. götünü keseceksin bu kanı bozuk itlerin.
 • vay amk saykosu vay
 • bu tarz başlıklara yazmayı sevmiyorum. ama bu sefer dikkatimi çeken bir nokta var. bu olayı yapan adam ürdünlü. bence olması gereken, bu adamın suçu sabit ise, ülkesine geri gönderilmesi, bir daha asla bu ülkeye giremeyecek şekilde yasaklanması, ülkesinde ise hapse gireceğinin garanti altına alınması.

  yani 9 ay hapis, basit bir olay. bir yabancının, türk vatandaşına karşı bir suç işlemeden önce, daha ince düşünmesini sağlayabilmeliyiz. bir daha bu ülkeye giremem demeli.

  yine aynı şekilde, dünyadaki her ülke, yabancı ülkede işlenen suçlara 3 veya 4 katı ceza uygulamalı. normalde suçu işleyenin alacağı ceza, bunun üzerine, kendi ülkesini utandırmış olmaktan ötürü verilen ceza olmalı.
 • sınır diye bir şeyi kalmayan bir ülkede karşılaşılması çok ta sürpriz olmayan bir iğrençlik. sınır hudut kalmamış ülkede. ülkemizin doğusunda ve güneyinde yer alan, geri kalmış ne kadar ülke, trump reisin deyişiyle bok çukuru ülke vatandaşı varsa ülkemize akın ediyorlar yıllardır. adamların türkiye'de diledikleri gibi yaşamaları için tek yapmaları gereken türkiye'ye gelmeye karar vermek. afganistan, pakistan, ürdün, bangladeş, endonezya, malezya, moğolistan, mısır, ırak, suriye, hangisini ararsanız artık, hepsinin artıkları ve niyeyse hep sadece askerlik yaşındaki genç erkekleri ülkemizde, istanbul'dan tutun izmir'e kadar her yerde cirit atıyorlar. diledikleri gibi yaşıyorlar. dediğim gibi tek yapmaları gereken buraya gelmeye karar vermekti, karar verenler ellerini kollarını sallayarak giriyorlar. sonra da ulu orta toplu taşıma aracında, bir türk kızına bakarak mastürbasyon yapıyor. ne desek boş.