• haysiyetsiz, şerefsiz, işsiz, hayatta bir bok olamayacak ergenin teki kendisinin açıklarını kolluyor. hiç bir şey olmasa bile gereksiz şikayet ediyor yayınlarını. orrrrrrman çocukları çekemiyorlar toprağımın yeteneğini.

favori replikleri ;

-mustafa bir makarna yapsana hocam.
    -mustafa makarnanın suyu ne oldu hocam ?
    -mustafa hocam, ne yiycez hocam ?
    -mustafa bir kruvasan iyi gider be
    -mustafa yayındayım, her şeyin var. şapkan var, ceketin var, pantolonun var, internetin var bir kruvasan almaya gitmiyorsun.
  • uyumadan önce izlemesi en zevkli yayıncı. 1 haftadır yayın yapmıyor bekliyoruz hocam. bu ara kruvasana fena sardı diye düşünüyorum.
  • bu aralar twitchte tekrardan yayınlara başlamış olan dota 2 oyuncusu.

edit: twitchte 14 günlük ban yemiş. youtube kanalından yayınlara devam ediyor.
  • geçenlerde denk geldi iki oyun izledim birinide supportların beyinsizliği bir tanesindede bireysel olarak vasat oynaması nedeniyle kaybetti. çok küfür eden bir arkadaş klasik toxic türk mid oyuncu imajı çiziyor. ağzında sürekli bir dog lafı takım arkadaşlarına küçümseyici hakaretler ve takımın sinerjisini bozma yeteneği muazzam.
  • adanalı olması muhtemel.
  • gördüğüm kadarıyla polonya'dan oynamaktadır ve stream açıkken 30 pinge sahiptir. o tinker'ı ttnet'le oynayamaz. kusura bakmayın. türk esporunun önündeki bir numaralı engel ttnet ve olmayan altyapısıdır. yoksa iki sene yurtdışında yaşasa kral olacak funkefal gibi zibilyon tane oyuncumuz var.
  • topson'ı tokatlamayan mı kaldı hajum. toxic olmasa kral çooh iyi oyuncu.
  • tinker videosuna denk gelmiştim. şimdi karşıma öneri olarak çıktı topson'u ezdiği bir maç. nick olarak "ana bacı siken" görünce "lan türk müymüş" dedim ve gururlandım ancmdncns.

normalde hayatta twitch falan talip etmem bu adamı ederim aga.
  • üşgengeç olmasa iyi çocuk
  • 2018'de sıralamada avrupa'da 1 numaraya çıkan dota 2 oyuncusu.

2020 itibariyle nefret suçu sebebiyle, kendi hesabı ve aynı ip ile girmiş olduğu 8-9 adet dota 2 hesabı banlandı.

son olarakta twitch'ten ban yedi.

edit: youtube geçti. sonra ordan da ban yedi.
hesabın var mı? giriş yap