şükela:  tümü | bugün
  • bugün bim'de keşfetmiş olduğum olağanüstü lezzetli kuruyemiş firması. markete susamlı yer fıstığı,tacolu kaju,ve barbekü soslu badem gelmiş ve kaju ile bademin fiyatları 10tl. 130gram her bir paket. yer fıstığı ise 2.5tl civarı.

öncelikle tacolu kajuyu tadan biri olarak söylüyorum gerçekten muhteşem ötesi bir şey yapmışlar. yağ kullanılmadan taco baharatını kıtır kıtır hale getirmişler ve kajunun uyumuyla mükemmel olmuş. herkese öneriyorum pişman olmayacaksınız. en kısa zamanda(bugün) barbekülü bademide tadacağım.
  • barbekü soslu bademinden uzak durulması gereken firma. taco soslu gerçekten efsane olmuş, ne kadar sağlıklı tabi orası tartışılır.
  • taco kaju çok iyi. birayla zeki metin gibiler.

edit: ikinci paket olarak jalepeno yerfıstığı açtım. taco kajuya nazaran daha az acı ama bu da çok yiyimsel. hem ucuz.
  • şimdi barbekü bademi yerken tanıştığım ve baya beğendiğim marka. diğer ürünleri de deniycem mutlaka yakında.
  • bulunduğum şehirdeki tüm bim'leri gezdim bulamıyorum. internette de satışı yok. çaresizim a dostlar dermansız bir derde düştüm. birayla çok iyi gidiyordu be :(
  • jalapeño biber çeşnili yer fıstığı ürününün bağımlısı olduğum marka. bim den değilde ben bim'in büyük marketleri olan file den alıyorum.
  • bim'den şekersiz %85 fıstık içeren fıstık ezmelerini satın alıp müptelası olduğum kuruyemiş firması. epey bir fıstık ezmesi denedim farklı markalardan bundaki dengeyi epey beğendim. hem bol fıstıklı hem de şekersiz ve yağ oranı fena değil. ne yazık ki spot ürünmüş o yüzden stok yaptım bakalım.
  • fistikli urunleri mukemmel ve otesinde.

soslu fistigi susamli fistigi ve fistik ezmesi.

harikasiniz funny nuts
  • fıstık ezmesi yine peydah olmuş, koşun alın aldırın.

yeme sonrası edit: bu kez çok tuzlu geldi, tansiyonunuz filan varsa almayın. tadını da epey etkilemiş. aldığım ilk tat tuz oluyor o kadar baskın. fıstık ezmesine bu kadar tuz koyulur mu be üzdün funny nuts.

sonuç: deli gibi tuzlu fıstık ezmesi istiyorsanız alın, böreğe filan koyarsınız sdfghjkl