• bugün bim'de keşfetmiş olduğum olağanüstü lezzetli kuruyemiş firması. markete susamlı yer fıstığı,tacolu kaju,ve barbekü soslu badem gelmiş ve kaju ile bademin fiyatları 10tl. 130gram her bir paket. yer fıstığı ise 2.5tl civarı.

öncelikle tacolu kajuyu tadan biri olarak söylüyorum gerçekten muhteşem ötesi bir şey yapmışlar. yağ kullanılmadan taco baharatını kıtır kıtır hale getirmişler ve kajunun uyumuyla mükemmel olmuş. herkese öneriyorum pişman olmayacaksınız. en kısa zamanda(bugün) barbekülü bademide tadacağım.
  • bulunduğum şehirdeki tüm bim'leri gezdim bulamıyorum. internette de satışı yok. çaresizim a dostlar dermansız bir derde düştüm. birayla çok iyi gidiyordu be :(
  • bugün migrosta taco çeşnili kajusuna denk gelende parmağımı öpüp tanrıya doğru uzattım.
  • jalapeño biber çeşnili yer fıstığı ürününün bağımlısı olduğum marka. bim den değilde ben bim'in büyük marketleri olan file den alıyorum.
  • bim'den şekersiz %85 fıstık içeren fıstık ezmelerini satın alıp müptelası olduğum kuruyemiş firması. epey bir fıstık ezmesi denedim farklı markalardan bundaki dengeyi epey beğendim. hem bol fıstıklı hem de şekersiz ve yağ oranı fena değil. ne yazık ki spot ürünmüş o yüzden stok yaptım bakalım.
  • taco kaju çok iyi. birayla zeki metin gibiler.

edit: ikinci paket olarak jalepeno yerfıstığı açtım. taco kajuya nazaran daha az acı ama bu da çok yiyimsel. hem ucuz.
  • barbekü soslu bademinden uzak durulması gereken firma. taco soslu gerçekten efsane olmuş, ne kadar sağlıklı tabi orası tartışılır.
  • bugün susam kaplı fıstıklarından denediğim firma. cips fıstık'ın dışına sos yerine susam kaplamışlar. çok farklı birşey beklemeyin. ayrıca şekerli bir tadı var.
  • hiçbir biber türünü sevmesem de jalapenolu yer fıstığı ürününe bayıldım.
    edit: ben biber seviyormuşum aslında.
  • calve’a göre lif, protein ve yağ açısından daha başarılı bir ürün, lezzeti gerçekten güzel. bulunması zor, bulduğunuz yerde stoklayın. ve günde 1 tatlı kaşığından fazla tüketmemeye çalışın..
hesabın var mı? giriş yap