şükela:  tümü | bugün
 • adam sandler,seth rogen ve eric bana gibi oyuncuları bunyesinde bulunduran film.cekimleri hala devam etmekle birlikte tahminen 2009'un ortalarında veya sonlarında vizyona girecektir.

  http://www.imdb.com/title/tt1201167/
 • yonetmenine* ve oyuncularina***** bakilirsa oldukca eglenceli / komik bir film olacak. dram da denmis janrina. bakalim bekliyoruz...
  traileri icin**; http://www.traileraddict.com/…/funny-people/trailer
 • adam sandler gayet ba$arili bir orta ya$ performansi cikarmi$. diger oyunculuklar da tatmin edici. super eglenceli, muthi$ senaryolu bir film degil. ama yapilacak bir $ey yoksa gidilebilecek filmlerden..
 • kadronun eski filmlerine nazaran dram yönü daha ağır basan, ancak yine de eskileri kadar güzel olan film.

  --- spoiler ---
  facebook, raymond ve nice esprilerin her biri şükela olmuşlardır
  --- spoiler ---
 • referans olayında aşmış film.

  --- spoiler ---

  seinfeld, kramer, andy dick ve şu anda hatırlamadığım bir çoğu çok güzeldi.
  ayrıca:
  ray romano'dan tiksinen ve zamanlardan bir zaman eminem'in hayranı olan biri olaraktan adamın ezildiği sahne çok hoşuma gitmedi değil.

  --- spoiler ---
 • izlediğim en düdük filmlerden biri idi, o derece. espriler cidden çok salak, yani "oha adamlar buna mı gülüyor?" diyorsunuz. para verdiğim için film arasında çıkmadım, adam sandler'in de çoğu filmini izledim, zaten o yüzden buna gittim ama çok büyük bir hayalkırıklığına uğradım.
 • gene bir judd apatow prodüksiyonu, gene eğlence. tabi eğlenmeyi bilenlere bu eğlence. her şeyden önce bu filme, kimin yaptığını bilmeden gitmiş olsaydım; kesinlikle judd apatow parmağı dokunmuş derdim. yani adam artık sinemasını oturttu. bu artı 1.

  ikinci olarak filmin kadrosu çok iyi gerçekten. superbad filminde kırıp geçiren jonah hill, wes anderson'ın; hotel chevalier ve the darjeeling limited adlı filmlerinin yıldızı jason schwartzman, seth rogen, eric bana ve adam sandler.

  bütün bunların yanında; film gerçekten sadece osuruk, penis, sex geyiklerinden oluşuyor dersek haksızlık etmişiz oluruz gerçekten. çünkü judd apatow gene yapacağını yapıyor ve erkekler arasındaki dostluğun önemine bir kez daha dikkatleri çekiyor. superbad adlı filmde de; lise yıllarında erkeklerin yaşadığı şeyler üzerinden (kız için arkadaşını satmalar, yalan söylemeler, vs.) bu formülü uygulamıştı keza.

  son ek olarak ise; hayatlarını komedi yaparak kazanan komik insanların, gerçekte nasıl yaşadıklarını ve komedyen olmayı seçmelerinin altında yatan gerçekleri, seyirciye karşı neler hissettiklerini dürüstçe ve abartmadan ortaya koymaya "çalışıyor" bu film.

  filmden bazı şükela replikler ise şöyle:

  --- spoiler ---

  - "i just came back from the new harry potter movie. harry's getting old. they should start calling him harold potter.."

  - "i was thinking, everybody loves raymond."

  - "the ones where you try to kill bruce willis. "

  --- spoiler ---

  "louis, i think this is the beginning of a beautiful friendship." adamı judd apatow' a saygılar.
 • çok daha faydalı ve eğlenceli şekilde geçirebilecekken bana hayatımın 3 saatini boşuna harcatan dandirik film. adam sandler beğendiğim bi oyuncudur aslında ama o kötü espriler, "heh" bile dedirtmiyor insana. amerika'da insanlar bu tarz şeylere gülüp eğleniyorlarsa türkiye'ye geldiklerinde sokakta yürürken bile gülmekten altlarına sıçıyorlardır herhalde.
 • direkt kotu bir komedi. apatow'un onceki calismalariyla kiyaslanamaz derecede kotu olmus. seth rogen adam sandler'in yaninda cevherini gosterememis. filmde apple reklamsiz neredeyse bir kare bile yok. son olarak da adam sandler'i big daddy ile tanimis ve sevmistim. zohan ve funny people'dan sonra ise musevi propagandasindan baska birsey yapamaz olduguna sahit olmak uzucu.
 • 140 dakikamı boşuna harcadığım gidenin parasına ve zamanına yazık edeceği gereksiz bir film. herhangi bir filmi sinemada izlersiniz beğenmezsiniz ama o filmin canınız sıkıldığında televizyonda gideri vardır. bu filmin hiç bir gideri yok.
hesabın var mı? giriş yap