• 1990 doğumlu, bilgi üniversitesi radyo ve tv programcılığı öğrencisi genç oyuncu. ahir ömrümde gördüğüm en iyi furkan.
  • televizyonda göründüğünden daha yakışıklı. yaşı küçükmüş ama boylu poslu olunca belli etmiyor. ne diyelim maşallah umutsuz ev kadınlarından sonra önü alınmaz heralde...
  • atasehir ilkogretim okulunda zamaninda beraber basketbol oynamisligimiz vardi.. hey gidin..
  • murat boz'a benzettim fena halde.
  • fazla hatta gereğinden fazla yakışıklı olan oyuncu, bayılarak takip ediyorum yalnız şimdi aldığım bilgiye göre 1990 doğumluymuş şimdi de sübyancı olduk iyi mi.. neyse ilerde bu yakışıklılıkla baya iyi yerlere gelir diye düşünüyorum, insaf ya bu kadar yakışıklı olunur mu, bi gün umutsuz ev kadınlarını izlerken kocam senle ilgili yaptığım yorumlar yüzünden cinnet geçirip vuracak beni :)

bu foto 1 numara,
    http://www.google.com.tr/…t:429,r:8,s:0&tx=55&ty=70
  • bilgi üniversitesi öğrencisi yazılmış ama kendisi geçen sene boyunca hemen hemen her gün yeditepe üniversitesi hazırlık binasındaydı, hatta okul basket takımında da bulunmuşluğu var.
    kaynak:sınıftaki araştırmacı ruhlu kız grubu.
  • kendileri bizim okulda oldukça yakışıklıdırlar efendim,boy desen var,fizik desen var iyi birine de benziyo vay be....... canım belki bi gün farkedersin beni
  • aşk ekmek hayaller'in altan'ı, çok yakışıklı herif hemde 90lı yaştan kurtarıyor sulanabilirim kendisine

diziye kendisi için başladım ne yalan söyliyim ama hiç fena gitmiyor bence izlenenilir

ileride daha çok meşhur olacak buralar entry dolacak buna eminim
  • şu sıralar kaçak gelinler dizisinde oynamaktadır.
  • kendisini benim nezdimde ultra taş yapan unsurlar : 1)kalın sesli olması
    2)ükela dümbeleği imajını gayet iyi çizmesi
    3)dizideki seksi erkek kadrosu kendisinde diye kasım kasım kasılıp oyunculuğun kafasını gözünü yarmaması
    4)kalın sesli olması
    5)normalde hiiiiç sevmesem de kalın dudağın yakışması
    6)her yaz sıkıntıdan başlayıp kış gelince bıraktığım bir yaz dizisinde durduk yerde bana celebrity crush yaratabilecek kadar sempatik olması
hesabın var mı? giriş yap