3384 entry daha
  • hayatımda gördüğüm en vasıfsız ne iş yaptığı belli olmayan, a haber formatında twitler atan atatürk düşmanı, akp yalakası ve dilencisi bir zat. şeriatı savunur ancak avradı donla gezer.
  • pompadan önce ve sonra serisi twitter’da dolaşan yumurta birey.

yengenizle pompa sonrası
  • birkaç twitter hesabı günlerdir bu büllükbaşıyla uğraşıyor, okuması felaket keyifli oturduğu yerden kırığıyla beraber krize girmişler.
  • bir akp lik iş hayatı olan şahıs. parti devleti bittiğinde bence asgari ücretle dahi iş bulmakta zorlanır.
  • kendine hakaret ettirip dava aciyor bununla gecimini sagliyor

etkilesim yapmayin bu kilcaga para kazandirmayin
  • bu vatan haini şahıs için engelleme kampanyası devam etmektedir. takip edilmemesi ve etkileşimde bulunulmaması önemle rica olunur.

geçen twitter'da ağlıyordu, rt dileniyordu diğer trollerden. maması kesilmeye başlamış demek ki.

siyasal islamı desteklemek üzere abd casusu olarak çalıştığından şüphelendiğim şahıs.
  • hakkımda 1 hafta saçma sapan tweet atmayınca, karalama kampanyası düzenlemeyince rahat edemeyen bir akp trollü.

son zamanlarda nevşin mengü ile yayınımdan bir kesit alıp beni olmadığım biri gibi göstermeye çalışarak dezenformasyona başladı, bu videoyu birkaç yerde paylaştı.

ondan önce de tolga turan ile yayınımdan bir kesit aynı şeyi yaptı.

ibb adaylığım açıklandığı gibi de üşenmemiş, instagram'ıma girip cadılar bayramı resmimi screenshot almış alay etmek için. utansam o fotoğrafı paylaşmam zaten değil mi zeka küpü?

şu herife cevap vermekten bezdim cidden. "yok say" diyenler oluyor ama yok sayamam, adamın kitlesi büyük olduğu için ister istemez kendimi açıklamak durumunda kalıyorum sürekli.

bu patolojik takıntının sebebini de çok iyi biliyorum. kendisi gibi biosunda "liberteryen" yazan şeriatçıları gün yüzüne çıkarmam ve bu kişilerin liberteryen camiadan dışlanmaları gerektiğini söylemem, şeriatçıdan liberteryen olamayacağını açıkça belirtmem buna aylardır batıyor.

ideolojiyi istediği gibi şeriatçıların tekeline alamadığı için kuduruyor beyefendi. dandik bir haber hesabı da var, orada durmadan benimle ilgili salak salak haberler yaptırıyor. hastalık boyutuna varmış bir nefret söz konusu.

daha çok kuduracaksın furkancığım. sözleşmeye dahil olmayan üçüncü partilere zarar verecek hiçbir ideoloji liberteryenizmle uyumlu değildir. her şeriatçılık güzellediğinde, liberteryen ideolojiyi lekelemeye her çabaladığında yüzüne vuracağım bunu.
hesabın var mı? giriş yap