şükela:  tümü | bugün
  • furkan bölükbaşı yalnızdır maalesef. herkes yazdıklarından sorumlu burada. fakat lord eddard stark mahlasıyla yazdıkları tc kanunlarına göre suç teşkil etmemektedir.

fakat ekşi sözlükte insanları karalamak, tehdit etmek, işinden attırmak ? :) çok kolay.

ben dincilerin ahlaksız olması başlığına yazma hakkımı kullanıyorken, karşıt düşünceden birisinin de benim hoşlanmayacağım şeyler yazabileceği varsayımını yapıyorum. siz de yapın, bu nevrotik entrylerden biraz kurtulmuş oluruz.

devletin derhal gençlere yönelik sosyal programlar düzenlemesi gerekiyor. zira bu kadar işsiz iflah olmaz görünüyor.
  • nerede yobaz, atatürk düşmanı vatan haini varsa destek verdiği kampanya. çünkü vatan haini olmak bunu gerektirir.

not: gonarch ve agnostik ayı dostum uyardılar. bu atatürk düşmanı açık açık yazdıklarıma rağmen utanmamış beni o iğrenç listeye eklemiş.

bu şeref yoksunu bana suriyeli işgalciler konusunda yazdıklarım sebebiyle iğrenç şekilde hakaret etti.

ben de onun başlığına "maaşlı bir arap artığı" yazdım. sonra o iğrenç ahlakıyla şu şekilde hakaret etti. ama ona sorsan bu küfür değil. zira ağzı foseptiğe dönmüş ne de olsa.

sonra geçen günlerde bu haysiyet mağduru bana mesaj atmış, başlığımdaki entry'ni siler misin, diye. cevap bile vermedim.

şimdi de açık açık saydırdığım hâlde gitmiş iğrenç listesine beni eklemiş. neden? çünkü şeref yoksunu olmak bunu da gerektirir de ondan.

ha bu arada, entry'sinde "bazı arkadaşlar mesaj atıp destek verdi" dediğinde listesinde iki kişi vardı. biri kendisi diğeri de ikinci sıradaki. yani kendi kendine mesaj atıp destek olmuş herhalde. hem haysiyet yoksunu hem şizofren sanırım.

not2: bakınız şimdi bu mağduru oynayan, ifade özgürlüğü çığırtkanlığı yapan, güya haktan hukuktan bahseden türk ve atatürk düşmanının bana attığı mesajlara sırasıyla bakın lütfen:

1- bu ahlak mağduru, kendisini destekleyen diğer kendi gibiler arasına benim adımı da yazmıştı. bunu da bu entry'de belirtmiştim. bunun için attığı mesaj şu:

"(#71123859) hahah. böyle ebenin amını tersten gösterirler adama. şimdi bir ton adam seni ve başlıklarını engelledi. ağla ibne ağla

01.10.2017 22:27"

zaten şu başlıkta da attığı iftiralar söylenmişti.

(bkz: themask isimli trolün iftira atması)

yani bu şahıs göz göre göre aleni bir şekilde iftira atıyor ve bundan çılgıncasına zevk alıyor. peki biz buna şaşırdık mı? tabii ki hayır. bu şahsın abileride zamanında ergenekon ve balyoz kumpaslarında şerefli türk subaylarına alçakça iftiralar atmamış mıydı? yani bu iş bu şahısların ata mesleği olmuş.

üstüne bir de hakaret ediyor, sövüyor. çıkıp din-iman temeli tweet'ler at, allah-kitap diye entry'ler gir ama mesajda şu küfürleri rahatlıkla söylemekten zevk al. tam bir şakirt değil mi sizce de?

2- "(#71123859) senin gibi yarım akıllı gergedanlarla çok savaştık biz. artık hiç zorlamıyorsunuz. siz gidin ağababalarınız gelsin. gelsinler de tövbe dileyip, el etek öpsünler.

01.10.2017 22:32"

adamın işi gücü el etek öpmek. pis şakirt, şükürler olsun biz bugüne kadar kimsenin orasını burasını öpmedik. bugünden sonra yapacağımıza da dilimiz dudağımız kurusun. çok şükür biz sizler gibi değiliz.

3- "(#71123859) am salak. 2 tane yazdıktan sonar tek tek yazmanın zaman alacağını düşünüp, editlemedim. öylece bıraktım. 3-5 saat geçince toplu olarak güncelledim. beyinsiz.

02.10.2017 12:21"

listede kendisiyle birlikte iki kişi vardı. bunu söyleyince coştu tabi. ne kadar kendi gibi kripto varsa, atatürk düşmanı varsa hemen emir gelmişçesine desteğe koşmuşlar. sanıyorlar ki kalabalık olunca haklı oluyorlar. hâlâ öğrenememiş ama öğrenecek. ve ağız yine bozuk, küfürlere yine devam. ne de olsa o katıksız bir şakirt.

bu iğrenç mesajlarına tabii ki cevap verecek değildim ama tekrar soruyorum, açıkça iftira atan ve bundan alçakça zevk alan bu atatürk düşmanına bir yaptırım uygulanmayacak mı? bunun bir sorumluluğu olmayacak mı yoksa iftira atmak da mı düşünce özgürlüğü oldu artık?
  • doğrudur yalnız değildir. onun gibi niceleri vardır.
  • hangi trol yalnızdı ki bugüne kadar. kirli bir ülkeyi alıp hep beraber daha da kirlettiniz.
  • furkan ve onu destekleyen arkadaşlara o... çocukları filmini tavsiye ediyorum. iyi film kendinizden çok şey bulacaksınız.
  • ibne de yavşak da kötü de hatta daha ilerileri de sen ve senin gibiler olduğundan, katıldığım iddia. yalnız değilsiniz korkak it sürüsü. zaten sorun da yalnız bir bok yiyememeniz. arkanızda birkaç it daha bulunmazsa havlayıp kaçarsınız götün götün.
  • müsaade etmeyecekmiş. bak bak bebeye bak. al burada furkan’ın içinde gezdiriyorlar hadi ne yapabileceksin buyur.

https://m.youtube.com/watch?v=ae0qp-q3l88
  • doğru önerme. keşke yalnız olsa ama ülkede atatürk düşmanı vatan haininden bol bir şey yok, istese de yalnız olamaz.
  • kemalist kadar küfürbaz insanlar bu dünyaya gelmedi gelmezde furkan bölükbaşı kesinlikle yalnız değil.