şükela:  tümü | bugün
1630 entry daha
  • oncelikle furkani severim ve surekli takip ediyorum yabanci forum ve sitelerde. allstar maclarindan, 1 ay önce sakanana kadar performansi cok iyidi. sürekli cift hane, iyi savunma, top hakimiyeti, yuksek atis yuzdesi.
    bilegi sakatlayınca 5 6 mac kacirdi, bir kac mac oynayip ardından son 2 macta yer alip sezonu kapadi.
    play offlarda ilk 5 de bir sakatlik falan olmazsa, 10dk alti surelerde kalacağını dusunuyorum. maalesef bu sekilde sezon biter. ıns yanılırım.

onumuzdeki sezon icin anlaşması bitti. 76ers ile devam etmesi zor.
    eger takımlar all-star sonrası furkani baz alirlarsa orta bir takıma 7-10m $ lik 4 yillik teklif alacaktir. bu furkan icin hayalim.

kotu durumda da avrupaya geleceğine inanmıyorum, 4-5 m $ 2 yillik bir teklif alacaktir.
    cunku fizik, savunma, top surme, ozguven, atis yuzdesi hep gelişti bu yil

keske son donem cift haneler devam etseydi, play off larda 20 dk sure alip degerlendirebilse. basketbol bu belli olmaz. son donemect sansi yaninda olur umarim.
  • avrupa'ya dönmesi mümkün değil. nba'de bu sezon iyi piyasa yaptı. sixers furkan'ı tutmak istiyor fakat furkan'a gelen teklifleri karşılayamayacakları için tutamayacaklar muhtemelen. sezon sonu sakatlığı kötü denk geldi sadece.