şükela:  tümü | bugün
468 entry daha
  • az once nba summer league macinda kacirdigi smacla cedi osman’in kulaklarini cinlatmistir.
  • 21 yasina girmek uzere olan atletik sutor sg/sf..
    rookie kontratinin ikinci senesinde bu sene $1.7m garanti alacak. sonraki iki sene ise takim opsiyonlu. yani bu sene bekleneni veremezse ya sezon ortasi talip cikarsa trade edilir ya da sezon sonu opsiyonu alinmayarak bosa cikar. biraz bicak sirti bir durumda cunku ilk sezonu hayli silik gecti.

onun yerinde olsam basketbol disi nerdeyse hicbir sey yapmazdim. tatil hic yok, non-stop calisma var, okuma izleme ogrenme var. guclenmek kadar bilmek de insana oz guven verir. gymde , courtta yasardim, 2-3 saat de film izlerdim. savunma nasil yapilir, hangi pozisyonu almak lazim, hangi acida durulur, pnr nasil okunur, switchte farkli tip oyuncu nasil savunulur, sert screen getiren uzunla nasil bas edilir vs. izlerdim. sixers'in development coachlarinin basinin etini yerdim. gerekirse kendi paramla p3'e giderdim.
  • onun yerinde olsam aldığım yıllık ücreti vadeli hesaba yatırır faizini çatır çatır yerdim.

umarım burayı okuyordur ve kariyerine şekil verecek tavsiyeleri dikkate alır.

olm furki bir kere geliyorsun hayata, kasma kendini fazla.

summer league'deki gibi 3-5 kere daha 30-40 atarsan sana kontrat veren illa çıkar.

ha diyorsan ki ben oyunuma bakıcam, o zaman okuyacaksın ekşiyi koçum. 7 küsür milyar insan içinde taş çatlasın 500 aktif oyuncunun olduğu nba'de oynaman bir şey ifade etmez, bakma sen bu amerikalılar anlamaz bu işlerden yarına sana hızlı bir fitness programı da yazıyorum. güven sen abine.
71 entry daha