• toronto hile açtı amk onlar ne atsa giriyor philadelphia ne atsa girmiyor. takım halinde yüzde %30 isabete düştüler.
  • asıl playoff başlayınca ne yapacağını aşırı merak ettiğim yıldızımız. eğer oradada iyi bir üç sayı isabeti yüzdesi tutturursa takım arkadaşlarının hatta tüm nba'nın ona bakışı değişecek.
  • play off önemli ama bence sixers muhtemel bir takas sonucu daha istikrarlı bir şutör bulma derdinde olabilir. asıl furkanın böyle bir durumda ne yapacağı önemli. şimdilik takım içindeki yeri hem oyun içinde hem oyun dışında çok verimli gözüküyor. furkanın ısındığını görebiliyoruz. bir takas olmaz ve furkanla devam etme kararı alırlarsa güveni tamamen oturmuş olur diye düşünüyorum.
  • horford extra pass to an excellent shooter, furkan korkmaz / espn
    “an excellent shooter“

zevkle izliyoruz
  • serbest atışlarda kendini geliştirmesi lazım. daha çok genç. çok daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum
  • bugün de ikide iki üçlükle başladı, kriz anında takımı dipten çıkardı. çok zor şutlar kalmıştı furkan'a yeteneğiyle üstesinden geldi, keyifle izliyoruz.
  • lakers maçında ilk periyotta 2/2 3lükle başladı ve son topu kurtarıp sayıya çevirttirdi. lakersı tutmama rağmen furkan attıkça seviniyorum tuhaf duygular içerisindeyim
  • ya furkan aq hiç sektirmiyorsun şu bi iki maç iyi oynayıp sonra tek haneye düşme işlerini. yıldık olum.
  • bugün oynanan hawks maçında tek kelimeyle sıçmış vaziyette. sixers'ın da rezalet hücum performansı ve brett brown'un oyuncu tercihleri de bu duruma sebep veren faktörler. sixers bu sezon hiç ama hiç ümit vermiyor, furkan'da tam oldu derken başladığı noktaya öyle bir geri dönüş yapıyor ki, topladığı bütün özgüven birden çöküveriyor. ne yetenek ne de fiziksel olarak eksiği yok furkanın, adamın mental olarak bir sıkıntısı var.

not: 7'de sıfır isabetle 0 sayı, 21 dakika.

altımdaki dallamaya ayrı bir not açmak istemezdim ama furkan'ı şut yüzdesinden dolayı değil, o şutları kaçırdıktan sonra büründüğü ruh halinden dolayı eleştiriyorum. kendisini adam akıllı izleyen suserlar ne demek istediğimi anlamıştır, sen anlamasan da olur kardeşim.
  • furkan korkmaz 0 sayısıyla yenilgiye engel olamadı.
hesabın var mı? giriş yap