• bu gece (tsi 02:00) artık tarihin tozlu yapraklarında kalan bir önceki kariyer rekorunu (24 sayı) kırdığı eski sevdalarımızdan bulls karşısına çıkacak yeni gözbebeğimiz. hazır bütün philadelphia halkını arkasına almışken üzerindeki tılsımı bozmadan tam yol ileri demeye devam etmesini bekliyoruz. haydi bakalım aslan parçası bu gece sahne yine senin.

edit: bulls maçında da yine takımının en çok sayı atan adamı olmayı başarmış. en kötü günün böyle olsun aslan parçası. oyna devam.
    31 sayı
    5 ribaunt
    2 asist
    3 top çalma
  • bu gece bulls karşısında iki üçlük ve bir basket faul ile çok iyi başladı. hadi furk aynı istikrarla devam!
  • yanıyor bu gece yine 3te3 ile 9 sayı attı 3 dk içerisinde birde çok güzel asisti var
  • chicago karşısında yağıyor yine
  • alev alarak başladı bu akşam. umarım geceyi de muhteşem kapatır. takipteyiz...

edit: bu akşam da 30+ yaparak istikrarlı bir şekilde maç kazandırmaya devam ediyor. bir sonraki maçta da bu performans devam ederse bu çocuk artık olmuş deriz. playofflarda oturur diyenlere de güzel cevap vermiş olur.
  • 4/4 12 sayı. çılgın atıyor yine...
  • it's not always sunny in philadelphia.
  • 6 dakikada takımının attığı 14 sayının tamamını atarken sadece 1 şut kaçırdı. jj reddick felan diyorlar ama adam ilk periyodda t-mac modunu açtı.

edit o arada bir de alley opp asisti yapmıştı...
  • buraya yazmak için ayıracağım vakit de bile kaçırmak istemiyorum performansını. akıyor yine bu gece maşallah. yürü be koçum!

edit: ilk çeyrek 17 sayı. make it rain amk.
  • az önce uyandım, maçı açtım ve korkmaz with 14 points in the first quarter mealinde bir şeyler duydum. çılgın şeyler olacak inşallah bu gece.
hesabın var mı? giriş yap