• oğuzhan,elif,selçuk inan eğer bu çocukla aynı mevki oyuncusu iseler hepsinden daha iyi olan futbolcu.
  • volkan şen ve ozan tufandan mental olarak bir fazlası değil. tanıdığımdan söylüyorum.
  • an itibariyle oynanmakta olan türkiye kupası maçında, adanaspor ağlarına 2 gol bırakan yerli santi cazorla.
  • geçen sezondan beri yükselişini devam ettiren, üzerine koyarak gelen 95'li ortasaha son paslardaki kararlarını daha iyi verirse çok daha iyi yerlere gelecektir.
  • türkiye kupası için çöplüğe sahip bursaspor rotasyonunda atak yapmaya niyetli tek futbolcudur. yaşı çok da genç sayılmaz lakin biz ozan ipek olmaması için sebep yok bir iki sezonluğuna.
  • sürekli sebepsizce faul yapıp , nedensizce inkar eden futbolcu. sanırım sinirlerine hakim olamıyor.
  • atanamayan saviola. devletten kadro bekliyor.
  • tribünleri gaza getirmeye devam etmesi gereken futbolcu. top oynayacağına ya yerde yattı ya da tribünlere bağırın hareketi çekti. tam gslik topçu. toreira'nın sakat ya da sakat olduğu durumlarda(cezalı yazacaktım ama toreiranın dokunulmaz olduğunu hatırladım) rahatlıkla atlama kontenjanından kendine yer bulur.
  • dün akşam bursaspor - konyaspor maçında ilk kez çıplak gözle izledim. kendisini tanımıyordum. fakat topla olan doğal ilişkisini, hücumda ve savunmada hep olması gerektiği yerde olmasını çok beğendim. şu da göz önüne alınmalıdır ki bu çocuk düzenli bursaspor forması giymiyor. bu şekilde oynar ve kendini geliştirirse, ileri de çok daha iyi yerlerde olur diye düşünüyorum.
  • gazişehir gaziantep kiralamış.
hesabın var mı? giriş yap