şükela:  tümü | bugün
  • muhsin yazıcıoğlu'nun oğlu. babasının suikaste kurban gittiğini iddia ediyor ve araştırıyormuş. radar görüntülerine ulaşmış. iki helikopter kazadan bilmemkaç dakika sonra olay yerine iniyor, sonra geri uçuyormuş. babasının işlediği/işlettiği suikastler hakkında ne düşünüyor? ya da kimse ölümü hak etmez ama babasının ölümünü bir çeşit adalet olarak görmüyor mu? diye merak ediyorum.
  • kendisinin iyi parti saflarına katıldığıyla ilgili haberler dolaşmaya başlamıştır.
  • rahmetli güzel insan muhsin yazıcıoğlu’nun oğlu olan kişi.

babası gibi iyilikten, güzellikten, haktan yana bir evlat ki iyi parti saflarında bugün itibariyle yerini almıştır.

varın bbp’nin kimlerin elinde olduğunu hesaplayın.
  • kendisi cumhur ittifakından olsaydı eminim buradaki tipler tarafından taşa tutulurdu. oysa hayatı chp ile mücadele ile geçmiş 80 leri dibine kadar yaşamış bir adamın oğlu olarak mantıklı da olurdu bu tercihi.

neyse buradaki tipler gibi olmayacağım kimin oğlu olduğundan ve dahil olduğu siyasi oluşumdan bağımsız kendisine başarılar diliyorum.
  • eğer iyi parti'ye katıldığı doğruysa meral akşener çok büyük hamle yapmış oldu.
  • iyi parti’ye katılmıştır. bu gelişme bazı arada kalan insanlar için çok açık bir aydınlanma yaşatacaktır.
  • iyi partiye katilma iddialarini annesi yalanlamis sanırım. ya da annesi ile anlasamamis olabilirler cunku kendisi bir aciklama yapmamistir. iyi partiye katilirsa kafadan olayın boyutu degisecektir bana kalırsa. ki furkan kardes tip olarak da supheci, arastiran birine benziyor. yonlendirilecek biri degildir umarım.