şükela:  tümü | bugün
  • istanbul'daki vetrina magazalari da furla satan yerlerdir, urunleri pek sayili da olsa. atina'ya gelip alisveris yapmak isteyecekler ise the mall'a bakacak furla'nin kendi magazasi icin.
  • istinye park'ta da bir mağazaları mevcuttur.
  • iki çocuk oyununa deve yüküyle para isteyen, eğitimleri vasatın altında olan danışmanlık firması. buradaki ablanın * emine s. beder'den tek farkı yemek yaptırma olayına "ekip ruhunu yakalamak" gibi dandik isimler vermesidir.

"bari karnımızı doyururuz" diye gidenler için; yemekleri de bir şeye benzemiyor.
  • ayakkabıları hem çok güzel hem çok rahat olan italyan markası. fiyatları pahalı gibi görünebilir, ancak daha ucuza hem ayağı yoran hem çabuk eskiyen birkaç ürüne verecek paranın yanında daha ekonomik bir tercih olarak yine öne çıkmaktadır.
  • kapısından girer girmez ağır bir naylon kokusuyla karşılaştığım trendyyyy italyan markası. bildiğin naylon çantaları dizmişler rafa, 400 tlden başlayan etiketleri yapıştırıvermeyi de ihmal etmemişler.
  • italya'da ispanyol merdivenlerinin bulunduğu piazza di spagna meydanında çok şık bir mağazası olan italyan çantacı. iki yıl önce italya'dan indirimden aldığım üstüne bir de vergi iadesinden yararlandığım çantanın aynısını bu hafta başka birinde gördüm. istanbul'da bir mağazadan almış olmasına rağmen neredeyse benim 2.4 katım pahalıya almış.
  • naylon çanta yapıp satmaları ve "marka" olmaları mı tuhaf, yoksa bu leylonlara 800 tl verenler mi bilemiyor insan.

tanım: çanta markası
  • aslında öyle pek de bi pahalı değildir.
  • outletlerin müdavimi olan italyan markası.
    not: kadın çantaları güzel cidden.