şükela:  tümü | bugün
 • grubun vokalisti onur'u o ses türkiye'de dinledim. ses rengini çok beğendim, neden erken elendiğini de anlamadım o bölümü izleyemedim. araştırma yaparken bu grubu keşfettim, yarın dinlemeye gideceğim, kadıköy shaft'ta çıkacaklarmış. aynı zamanda rısıng stara da katılmış bu ekip hepsi aynı mı bilmiyorum fakat tüm jüri puan vermesine rağmen elenmişler. acun'un saçma sapan yarışmalarından bu kadar maalesef :) bir irem derici var galiba oradan bir yere gelen onu da elemişlerdi erkenden :)

  https://www.facebook.com/…l/videos/810927975605468/

  rising star'a katıldıkları grup ve şarkıları. yolları açık olsun ve doğru insanlarla tanışmalarını dilerim.
 • feeling good şarkısını orijinaline yakın yorumlayarak gönüllere taht kurdular. uzun aradan sonra tekrar grubu tam kadro sahnede görmek biz takipçilerini sevindirdi. sen yaşa fury.
 • bu gece alsancak volume'de arkadaşlarımla izleyip çok beğendiğimiz grup. muse'un şarkılarını matthew bellamy'den başkasından dinlemeyi hiç sevmem bu nedenle açıkçası biraz korkarak gittim fakat kesinlikle çok iyiydi her şey, gruptan okuyan varsa bunu tebrik ve teşekkür ederim bu güzel sahne performansı için.
  undisclosed desires çalmalarını çok istedik fakat sanırım önceden seçilmiş şarkıların dışına çıkmıyorlardı sonraki konserde çalarız dediler, bekliyoruz :-)
 • ecnebilerin "you had one job" diye bir deyimi vardır. bak hatta sitesi bile var:

  http://youhadonejob.org/

  yapman gereken yalnızca bir (sayıyla: 1) grubun parçalarını cover'lamak.

  (bkz: senden daha güzel'i ingilizce cover'layan çocuklar)
 • bu aksam volume alsancak'ta sahne alacak grup.