şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: ak troll)
  • (bkz: annatar)
  • futbol teröristi.
  • provokatör futbol teroristi. agzi lağım çukuru gibi.
    unutmadan besiktas siksin seni.

edit. okadar mal ve ikiyüzlüsün ki acıyorum sana
    benim lafımı bana karşı kullanıyor. embesil seni.

yazdığına bakalım;

algı yapan insanlara küfür eden bir aciz.

algı yaptıgınızı kabul ediyorsun yani hahahah.

mal oğlu mal önce cümle kurmayı öğren sonra küçük beyninle laf sokabilirsin.

tinerde ananın amına girsin.
  • (bkz: ağız ishali)
  • tinercilerin saldırısına maruz kalan temiz yürekli bir yazardır.
  • yüreği temiz sıfatını haketmek için daha ne kadar küfür etmesi ve lanet okuması (!) gerekiyor bilmiyorum, ama biraz sakinleşise iyi olacak.

avukatın birisi hakkında 6222 yasası gereğince işlem yaptırabilir.
  • hakkı konuşan, hiçbir bireye hiçbir şekilde küfür ve hakaret etmemiş, etmeyecek yazardır. "futbol teröristi" gibi sıfatları hak etmeyen, bunun için üzüntü duyan yazardır.

bizim davamız küfür etmeden hakkı savunmaktır, hakaretamiz uslüp kullandığım doğrudur ama küfür ve hakaret yoktur ! bjk ve trabzonspor taraftarları kulübümüze iftira ve hakaret etmekte iken, tüm medya fenerbahçemiz üzerine kirli algı operasyonu yapmakta ve iftira etmekte iken kusura bakmayın ama fenerbahçe camiasının hiçbir ferdi kurbanlık koyun gibi beklemez !

aziz ve büyük fenerbahçe taraftarı bu ülkede fetö terör örgütüne karşı direnen ilk topluluktur ve aynı zamanda fetö konusunda farkındalık sağlayan bir topluluktur. yazdıklarımın 6222 kanununu ihlal eden bir yanı olmadığı kanaatindeyim, eğer benim son derece temiz yazdığım cümlelerim bile sıkıntılıysa, ekşi sözlüğün %50 si devletimizin şerefli ve kıymetli savcılarını karşısında bulur !

bu işler bu kadar basit değil çocuklar ayrıyetten temiz olduğumu bildiğim için bir korkum yok çünkü türk savcısı haklı kişiyi mağdur etmez., onlara inancım tamdır.