şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: ak troll)
 • (bkz: annatar)
 • futbol teröristi.
 • (bkz: ağız ishali)
 • tinercilerin saldırısına maruz kalan temiz yürekli bir yazardır.
 • yüreği temiz sıfatını haketmek için daha ne kadar küfür etmesi ve lanet okuması (!) gerekiyor bilmiyorum, ama biraz sakinleşise iyi olacak.

  avukatın birisi hakkında 6222 yasası gereğince işlem yaptırabilir.
 • hakkı konuşan,ekşi sözlük çatısı altında hiçbir bireye hiçbir şekilde kesinlikle küfür ve hakaret etmemiş, etmeyecek yazardır. "futbol teröristi" gibi sıfatları hak etmeyen, bunun için üzüntü duyan yazardır. sadece hep gerçekleri dile getirdiğim için özelden küfür içerikli mesajlar yağıyor.

  bizim davamız küfür etmeden hakkı savunmaktır, hakaretamiz uslüp kullandığım doğrudur ama küfür kesinlikle yoktur! bjk ve trabzonspor taraftarları kulübümüze iftira ve hakaret etmekte iken, tüm medya fenerbahçemiz üzerine kirli algı operasyonları yapmakta ve iftira etmekte iken kusura bakmayın ama fenerbahçe camiasının hiçbir ferdi kurbanlık koyun gibi beklemez!

  aziz ve büyük fenerbahçe taraftarı bu ülkede fetö terör örgütüne karşı direnen ilk topluluktur ve aynı zamanda fetö konusunda farkındalık sağlayan ilk topluluktur. yazdıklarımın 6222 kanununu ihlal eden bir yanı olmadığı kanaatindeyim, eğer benim son derece temiz yazdığım cümlelerim bile sıkıntılıysa, ekşi sözlüğün malesef %50 si devletimizin şerefli ve kıymetli savcılarını karşısında bulur!

  bu işler bu kadar basit değil çocuklar ayrıyetten temiz olduğumu bildiğim için bir korkum yok çünkü türk savcısı bu denli haklı kişiyi mağdur etmez, etmeyecektir onlara inancım tamdır.
 • cristiano ronaldo başlığında mütemadiyen sinir krizleri geçiren bir yazar.

  bu arkadaş güya messi fanı olarak geçiniyor. ama aslında kendisini tanımlayacak doğru kelime ronaldo haterliği. messi fanlarının bir çoğu da aslında messi fanlığını ronaldo haterliğinin bir parçası olarak yaparlar. messi bir araçtır.

  ispat olarak buyrunuz; bu arkadaş sevmediği ronaldo'nun başlığına 9 entry girmişken hayranı olduğu messi'nin başlığına 7 entry girmiş.

  ronaldo'nun efsanevi performansların akabinde başlığa damlıyor. çekememezlik en üst seviye. juventus maçındaki röveşata golünden sonra, ispanya hattrickinden sonra vs. tahmin edebileceğiniz gibi, nefret kusuyor.

  portekizli, işini iyi yapan, efsane statüsündeki bir adama karşı bu denli kin beslemesinin motivasyonu ne olabilir, tahmin bile edemiyorum. allah ıslah etsin, ne diyelim.
 • hırsızlığın hatta suçun dahi henüz ne olduğunu, nasıl olduğunu idrak edemeyen tek hane iq sahibi şizofrenler tarafından saldırıya uğrayan yazar...

  bazı kalın kafalılar benim için "hırsızlık güzellemesi" yapıyor diyerek iftira atmış, ciddi ciddi yazılmış bu... toplumun esas problemi şu, suç olduğuna inandırılan şeyler ile kesin suç olan şeyler vardır 5 liralık hizmeti 10 liraya sunan platforma ücretsiz ulaşabilme ihtimalin varken neden ulaşmaya çalışmayasın? toplumun bu yaptığını hırsızlık olarak adlandırırsak 3 liralık ürünü ve hizmeti bizleri 9 liraya almayı zorunlu kılan platformlara ne demeliyiz "hırsız" mı demeliyiz mesela... bazı meseleler sizin dar beyinlerinizin algılayamayacağı incelikte, siz anlayamadığınız her görüşün sahibini "anarşist" "komünist" "suçlu" gibi kalıplara oturtma arzusu içine giren ve tehdit eden zavallılardan başka bir şey değilsiniz.