şükela:  tümü | bugün soru sor
  • öncelikle (bkz: lord eddard stark hakkında samimi açıklama) bak evladım, öncelikle ifade özgürlüğü ile, hakaret etme arasındaki çizgiyi iyi öğren. elbetteki kimse kimseyi sevmek, ya da fikirlerini özümsemek zorunda değildir. ama topluma mal olmuş bir şahsiyete her gün düzenli olarak hakaret ederek onu itibarsızlaştırmaya çalışıp, buna da ifade özgürlüğü demek doğru olmaz. bizim de savunduğumuz budur.

bahsettiğin şahsiyet atatürk’ün genç kız sevdasından ailesine kadar dil uzatmış bir kişiliktir. hakkında da bir sürü dava açılmıştır. bu konuyla ilgili kararı yargı verecektir. ne hikmetse abin ifşa olduktan sonra sus pus olup, hizaya gelmiştir. öyle atatürk’e hakaretler ederek marjinal olma çabalarına hiç girişme. yazarda olmuşsun bak çok istiyorsan git furkan abine mesaj at, belki bağlı bulunduğu üniversitede sana iş ayarlar.
  • ben kendisinin entrylerini açtığım başlıkta kesinlikle savunmuyorum hatta nahoş buluyorum benim tenkit ettiğim kınadığım mücadele ettiğim güruh çocuğu hayatı ile tehdit eden şöyle asarız böyle keseriz diyen şuursuz kesim ! kimse atatürk sevdamı da sorgulayamaz...
  • bir adet ergen, çiçeği burnunda ekşi sözlük omurgasızı. ayrıca çok da nankör. kendisine ‘asgari ücret’ yazmayı öğretene teşekkür edeceğine riyakar vs yazan yazar. ama doğru yazmış, alkışlar ona. ha bir de anadilimizi düzgün kullanmanın sadece ‘dil anlatım’ hocalarına özgü olduğu yönünde saçma fikirleri var. aynı zamanda öğretmen düşmanı.
  • nickaltıma gelip fenerbahçe’nin 28 şampiyonluğu olduğunu iddia eden ezik şikesporlu.

ben de onun nickaltına girmek istedim. ancak otomatik olarak aktroll başlığına alınıyorum. ne bok olduğunu anlamalıydım. *