şükela:  tümü | bugün
 • websayfası http://www.fusion-festival.de/ 'dir.
 • 22 sindeki bingo bana çıkmazsa oturup ağlayacağım festival. çok şey kaçırıyorsunuz yemin ediyorum.
 • bu sene katilacagim festival. gelen varsa yesillendirsin.
 • bu yıl kazanmama rağmen gidemeyeceğim.lanet olası döviz kuru yüzünden bir dönüş uçak bileti 400 € olur mu ? ama 2016 'da oradaydım bence dünyanın en iyi elektronik müzik festivali ve 2 yıl aradan sonra yapılıyor .nasıl olacağını düşünmek bile istemiyorum.
 • tam 14 gün sonra başlayacak olan ve 70bin kişinin katılacağı burning man'in avrupa versiyonu gibi düşünülebilecek festival. kendi sitesi dışında neredeyse hiçbir yerden duyurulmayan ama underground elektronik camiasının çok iyi bildigi efsane oluşum. bir de buna benzer polonya'da garbicz varmış. ona gitmek daha nasip olmadı.
 • burning man'e hiç de benzemeyen festival. avrupalı zenginlerin instagram storyleri için gittiği festival değildir. parasının basanın girdiği festival de değildir. başvurursun kura çekilir. ismin çıkarsa parasını verir gidersin. hakkın başkasına devredilemez. şeyma subaşı da olsan ahmet mehmet de olsan aynı oranda şansın vardır gitmek için. underground noktasında ise evet sokaktan geçen adamı çevirsen bilmez ama elektronik müzik dinleyen herkesin bir şekilde kulağına çalınmıştır.
 • avrupa'nın burning man'i falaj değildir. biletler kura ile dağıtılır ve avrupa'daki en ucuz festival biletlerinden birisidir. buna rağmen avrupa'daki en iyi elektronik müzik festivallerinden birisidir, (büyük ihtimalle de en iyisi). içeriye girerken ickinizi alıp gidersiniz, aslında içerisi de gayet ucuzdur. ayrıca satılan her şey vejetaryendır.

  tabii pek bilinmez ki bence güzel bi şey. lottery'de şansımız düşmesin daha fazla haha.

  buna rağmen, giden ve görüşüne güvendiğim bi kaç kişinin dediğine göre burning man'in ortamı da gayet güzelmiş. fusion'i andırıyor dediler ve pek öyle artistlik için oraya dolaşan tiplerden oluşmuyormus. baya şaşırdım açıkçası.

  neyse, 2016'da gittim ilk defa, 2017'de zaten yoktu. şimdi yine gidiyorum. merak eden veya gidecek olan sözlükçüler mesaj atabilir.