şükela:  tümü | bugün soru sor
 • futbol ile ilgili istatistiklerin, az bilinenlerin paylaşıldığı, fair play'i ilke edinmiş futbol portalı. 2013 yılında “footballstatzz” adı ile kişisel bir twitter hesabı olarak başlayan bu futbol sevdası, bugün 14 kişilik yazar ekibi ile birlikte web sitesi, facebook, ınstagram hesapları ve dailymotion futbol akademi tv ile futbol akademi ailesini oluşturuyor. tek amacı bu güzel oyunun farklı yönlerini takipçileri ile paylaşmak olan futbol akademi, süphesiz ki tüm ekibin içinde ayrı ayrı barındırdığı tutku ile büyümeye devam edecek.

  https://twitter.com/futbol_akademi
  https://www.facebook.com/futbolakademi.net
  http://www.dailymotion.com/futbolakademi
 • bu devirde özgün içerik ve hala ayakta,bu kadar deve karşı iyi tutunabilmişler. futbol bilim olmuş haberim yokmuş. her türlü analiz var tek eksikleri her yerde bulunabilecek puan durumu yok ya da ben bulamadım. efsaneler kurtarmaz profesyonellik kurtarır. bu profesyonelliğin altyapılara da gelmesi umuduyla.
 • 80 milyonun teknik direktör olduğu ülkede futbolun konuşulması ve geliştirilmesi gereken teknik-taktik tarafını yansıtan; analizleriyle, grafikleriyle kısacası saf futbol içeriğiyle futbol oyununa ışık tutan oluşum. perşembe günleri saat 19.00-21.00 arası maçkolik radyo bünyesinde kendi programlarına da başlamışlardır.
  site
  twitter şeysi
 • çok değerli futbol akademi ivan kile, bu akşam ekşi fener grubu ile güzel bir söyleşi gerçekleştirdi. değerli bilgileri ve katılımı için bizzat ben kendisine çok teşekkür ederim.
 • futbolun mutfağında neler olup bittiğini analizlerle gösteren faydalı bir site.

  ıvan kıle nin katılımıyla ekşi fenerbahçe whatsapp grubunda güzel bir sohbet de gerçekleştirdik kendisine teşekkür ediyoruz.
 • ekşi fenerbahçe whatsapp grubu'na misafir olan ıvan bey sayesinde haberdar olduğum site. admin bu kadar bilgili olunca ortaya muazzam bir iş çıkmış. tebrikler.