şükela:  tümü | bugün soru sor
 • dünyanın küfür kültürüne önemli ölçüde katkı yapandır.

  içerisinde bol bol, küçükkken mahalle maçlarında "top benim oynatmıyom" diyen veya auta giden topa gol diyen bunu için kavga eden, arkadaşları tarafından sevilmeyen piçleri bulabileceğiniz yerlerdir.

  içerik dahi hep aynıdır.

  örneğin;

  gol atan takım ve yalakaları;*

  -kobrayı saldık
  -siktik soktuk
  -ırzına geçtik
  -amına koyduk
  -koyduk mu?

  gol yiyen takım ve yalakaları. *

  -ofsaytt
  -faul amın evlatları
  -şikecilerrrr
  -kesin ip var amnk.

  yaşam enerjinizi çalar.
 • maçların başlamasıyla hayatımıza tekrar girecek ergen eğlencesi. mesela 16 yaşında adam sözlük vasıtasıyla galatasaray yönetimine tavsiye veriyor. okuduğu tabela üniversitesini 4 yılda bitiremeyen adam, yıllarca juventus'ta oynamış adamın taktik bilgisini eleştiriyor. ne kadar sürreal değil mi? biz ortaokuldayken cm'yi fazla kaçırmış beşiktaş fanatiği bir arkadaşım sinan engin'e email yoluyla transfer önerileri atardı. bir kere seedorf yazdığını görmüştüm. beşiktaş'ın kaynaklarını, seedorf'un bedelini, maaşını falan hesaplayıp fizibilite çalışması bile yapmıştı. ben o zaman anladım bünyeye futbol girdiğinde zeka ve mantığın koşarak uzaklaştığını.
 • leş. birbirine sürekli küfür eden beyinsiz fanatiklerden geçilmiyor.
 • (bkz: bandana)
 • testesteron kokan başlıklardır. kızlarsoruyor'dan gelen kezbanları rahatsız etmektedir.
 • takıldığınız sözlüğün iq seviyesini yükseltmek için girin buraya engelleyin ne kadar fanatik adam varsa. bende bir kaç kere düştüm o hatalara sonra ne yapıyorum ben dedim. evet yaptım bunu
  mesela bi derbi maçı var hemen git başlığa ne kadar mal turnusolü varsa engelle, başlıkları engelle. resmen bi rahatlama geliyor insana.
 • ekşisözlük'ün yüz karası başlıklarıdır, aynı zamanda ülkedeki futbol bakış açısının neden değişmeyeceğinin cevabıdır. herhangi bir futbol başlığında aklı başında yorum aramak, samanlıkta iğne aramak gibidir. fenerbahçe maçlarının girdileri "şikeci, mevdiven", galatasaray maçlarının girdileri "fransız yosmaları", beşiktaş maçlarının girdileri "8taş" gibi aptal yorumlardan öteye gidemez. bunların yanı sıra ağız dolu küfürler, "nasıl koyduk", "bilmem neresine sapladı", "siktik soktuk" vb. gibi kahve ortamından farkı olmayan yazılar bu başlıkları değersiz kılar. halbuki aklı başında insanların gerçekten futbol tartıştıkları başlıklar özlenmektedir.
 • benim filtremden şöyle görünen başlıklardır, maalesef.:
  (bir ara beşiktaş’ın inönönü’deki son maçı öncesi çarşı’da döner yerken biber gazı da yiyince ilgileneyim, farz oldu dedim ama olmadı. mekruhmuş. boşşetti işiyski full.)

  sol frame: ali veli ya da alitetto veliyevski

  entri 1: sol kenardan koşunca hiç de hocanın dediği gibi sağcı bir taç insanı olmadığı apaçık ortaya çıktığı halde bazı annesini ve hatta tüm kız kardeşlerini tecavüzle tehdit ettiğim o yandaki hakemin bazen salladığı bayraklar hiç hoşuma gitmedi. (ne zaman kiminle oynandığı belli olmayan bir maç.)

  entri 2: bazısının kız kardeşi beni seviyor olacak ki o bayrak soldan soldan taç adan kornerci raif’in yüksek performansını ta bebekten gören hoca sayesinde sana anal olarak penetre etmedi.

  entri 3: mal mal konuşmayın. o üç puan olmasaydı çorumlular 5’i ancak görür, bu esnada yozgat kafadan 8 puan almak suretiyle yine mersin şampiyon olurdu. her şey bu kadar açıkken sen ne diyorsun annesine tecavüz ettiğim?

  entri 4: mal sensin. ben mersin demedim, korneri atan sağdan defansta hocanın uygun gördüğü şekilde seyirciye hareket yapar dedim. malsın ki bunu bile anlamıyorsun? sinoplusun herhalde ekeke ekeke

  entri 5: (başka biri) sivaslı sana derler, biz sapına kadar osmaniye, dayın baban dayak yiye ekhekekehe

  entri 6: arkadaşlar, o kişi sinop demiş sivas değil bu bir. ikincisi hocanın geldiği ülke liberya, bir kez bunu bir kenara yazalım, burada 5-3-4 oynanır, futbolu yeniden icat etmiş adamlar bunlar. 8-1-3’ü bile gördü bu gözler liberya liginde, 94’te vagadugu’da liberya bu şekilde 3-11 yenmişti burkina faso’yu. gençsiniz tabi, hatırlamazsınız. hepinizin olmayan amına koyayayım.

  işte böyle.
 • seçim rahip dolar kriz abd derken en dış kulvardan gelip hepsine yol veren ve sol frameı tek başına dolduran hede.