şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ilgili başlıklara tıklamamak ile rahatlıkla üstesinden gelinebilecek durum.

biz sizin ''akp'li birisinin beyanatından ibaret'' başlıklarınıza ve altına girdiğiniz yüzlerce entriye laf ediyor muyuz?
  • sürekli futbolla alakalı insanların başlıklarını görerek ilgimi çekecek bir şey aramaktansa sözlükten çıkmama neden olan bıkkınlık. ne meraklıymışsınız futbola ya, bitmedi gitti futbol aşkınız
  • gelmemesi şaşırtırdı.
    futbol ne amına koyayım futbol?!

diğer gına getiren şey için;
    (bkz: rte karşıtı entry girmekten başka işi olmayan kişi)
    tamam kardeşim biz de beğenmiyoruz da, bu nedir? ota boka akp, rte. sözlükten vatan kurtarcak pezevenk.
  • neden kanal bloklama gibi bir secenek yok diye lanet ettiren durum. spor kanalini bloklayarak komple kurtulabilirdik bu basliklardan.
  • özellikle de her gün debede en az 10 başlığı bu saçma sapan konuların doldurmasından gına geldi gerçekten. yarın ki debe'yi de tahmin edebiliyorum, bi 10 başlık beşiktaşın şampiyonluğuyla ilgili komiklik şakalar, bi 10 başlık da bu top kaleden içeri girdi de, nasıl girdi gelin 10 sayfa yazarak anlatalım tadında, uzun uzun futbol entryleri. yeter!
  • an itibarıyla etkisini hissettirmiş durumdur.
    edit:ulan şu andaki sol framedeki ilk 8 başlığın hepsi futbolla alakalı amk.koca koca adamlar oturmuş birbirlerine ana avrat sövüyorlar şaka gibi.
  • kanallar kısmına girerek #spor kanalını takip listenizden çıkararak engelleyebileceğiniz muhteşem olay.

bana da mesela "ekşi sözlük'ü keşfediyoruz" kuşağından gına geliyor ama onun için ekstra bir özellik eklememişler.
  • dear yarramlar,

bu spor kanalını takip etmediğimin resmi
    http://i.hizliresim.com/2nkp52.png

bu da sol frame amk
    http://i.hizliresim.com/pxo2or.png

daha futbol başlıkları coşsun onun da ekran görüntüsünü atarım, yani diyeceğim biri başlığı spor ya da futbol kanalına eklemedikçe o bende görünüyor anladın mı? benim ki de laf nerden anlayacan

sincerely essenski

al bunu da alabilir misin editi:

(bkz: futbol icerikli basliklardan kurtulma rehberi)
  • benim de futbol, futbolcu, magazin, aleyna tilki, survivor ve karakterleri başlıklarından fazlasıyla baymış olmam sebebiyle göreli olarak haklı önerme.

sözlük keşke kişiselleştirilebilse. kanallardan takip edilenleri değiştirsem de yukarıdaki şu üç kategoriden bir türlü kurtulamıyorum. napsam olmuyor arkadaş!

bence sözlüğün kendi içerisinde spor, magazin, siyaset, bilim-sanat, teknoloji, gündem vb. sekmeleri olmalı. her sekme özerk bir sözlük gibi çalışmalı ve frame'leri herbirisinin kendisine ait olmalı. hatta bu sekmeler bile ayarlar kısmından kaldırılıp eklenebilir hale getirilmelidir yazarların istekleri doğrultusunda. şerefsizim sözlükteki mutluluk oranı artar.
  • muhtemelen futbolla ilgilenmeyen yazar beyanı. sağ üstteki seçenekler tuşundan kanallara girip, spor başlığını takipten çıkarabilirsiniz. ha ama ben basketbol ve diğer sporlarla alakalı başlıkları görmek istiyorum diyorsanız yapabileceğiniz bir şey yok.