şükela:  tümü | bugün
  • ilgili başlıklara tıklamamak ile rahatlıkla üstesinden gelinebilecek durum.

biz sizin ''akp'li birisinin beyanatından ibaret'' başlıklarınıza ve altına girdiğiniz yüzlerce entriye laf ediyor muyuz?
  • sürekli futbolla alakalı insanların başlıklarını görerek ilgimi çekecek bir şey aramaktansa sözlükten çıkmama neden olan bıkkınlık. ne meraklıymışsınız futbola ya, bitmedi gitti futbol aşkınız
  • gelmemesi şaşırtırdı.
    futbol ne amına koyayım futbol?!

diğer gına getiren şey için;
    (bkz: rte karşıtı entry girmekten başka işi olmayan kişi)
    tamam kardeşim biz de beğenmiyoruz da, bu nedir? ota boka akp, rte. sözlükten vatan kurtarcak pezevenk.
  • neden kanal bloklama gibi bir secenek yok diye lanet ettiren durum. spor kanalini bloklayarak komple kurtulabilirdik bu basliklardan.
  • özellikle de her gün debede en az 10 başlığı bu saçma sapan konuların doldurmasından gına geldi gerçekten. yarın ki debe'yi de tahmin edebiliyorum, bi 10 başlık beşiktaşın şampiyonluğuyla ilgili komiklik şakalar, bi 10 başlık da bu top kaleden içeri girdi de, nasıl girdi gelin 10 sayfa yazarak anlatalım tadında, uzun uzun futbol entryleri. yeter!
  • an itibarıyla etkisini hissettirmiş durumdur.
    edit:ulan şu andaki sol framedeki ilk 8 başlığın hepsi futbolla alakalı amk.koca koca adamlar oturmuş birbirlerine ana avrat sövüyorlar şaka gibi.
  • bakın andavallar. ekşi sözlük sol frame değildir. ha ille de diyorsan ki ben gündemciyim, bunun için de kanal diye bir sistem yapmışlar. hani şu yukarıda olan, başında # işareti olan. oradan istediğin temalarda gezinip yine gündem okuyabilirsin. ha yok bu da bana uymuyor diyorsan başlık engelleme geldi. bir derbi akşamı mesai ver azcık, futbollu başlıkları arşınla ve tek tek engelle başlıkları.

bu da mı yetmedi? en sağ üstte bir tuş var. çarpı (x) tipinde bir şey. onu dene mesela.

hadi size başlık engellemenin kısa yolunu da öğreteyim, yardımım dokunsun.

başlık içinde ctrl+w yap, başlıktaki yazarların listesi çıkacak. oradan kolayca engelleyebilirsin. bilgi için teşekküre gerek yok.
  • kanallar kısmına girerek #spor kanalını takip listenizden çıkararak engelleyebileceğiniz muhteşem olay.

bana da mesela "ekşi sözlük'ü keşfediyoruz" kuşağından gına geliyor ama onun için ekstra bir özellik eklememişler.
  • dear yarramlar,

bu spor kanalını takip etmediğimin resmi
    http://i.hizliresim.com/2nkp52.png

bu da sol frame amk
    http://i.hizliresim.com/pxo2or.png

daha futbol başlıkları coşsun onun da ekran görüntüsünü atarım, yani diyeceğim biri başlığı spor ya da futbol kanalına eklemedikçe o bende görünüyor anladın mı? benim ki de laf nerden anlayacan

sincerely essenski

al bunu da alabilir misin editi:

(bkz: futbol icerikli basliklardan kurtulma rehberi)
  • sözlükten iyiden iyiye soğumama neden olan saçmalık. bu başlıklara kişisel bazda yapabilecek bir şey yok mu? midem bulanıyor artık.

kendi başarısızlıklarını, eksikliklerini, acizliklerini vs. tuttukları futbol takımları üzerinden tatmin etmeye çalışan; ezeli ve ebedi kaybeden olduklarının farkına vardıkları için, futbol takımlarının başarılarından pay isteyip, onların başarılarıyla doyuma ulaşmak isteyen ergenlerden ve de geç ergenlik sendromundan muzdarip tiplerden fenalık geldi. gidin forumlarda tartışın. burada ana avrat düz giden entrylerle döşenmiş futbol başlıkları görmekten, iki satır entry okuyamaz olduk. hayır doğru düzgün tartışsalar, yine bir yere kadar. ama o da yok.