şükela:  tümü | bugün
  • sözlüğe bir an önce eklenmesi gereken butondur. çok boş muhabbetlerin döndüğü, herkesin birilerine küfür veya hakaret ettiği başlıkları görmek istemiyorum.
  • ekşisözlük yönetiminden şok hizmet!!!

herkese sikinin keyfine göre sözlük oluşturma çalışmaları başlamıştır. artık herkes sadece işine geleni okuyacak, gerisi otomatik engellenecektir.
  • kesinlikle büyük ihtiyaç.

kimseye faydası olmayan saçma sapan tartışmalardan, ergence kavgalardan bıktım. futbol adına kaliteli şeyler olsa hadi neyse ama seviye yerlerde.

bir grup ötekine komikmiş gibi sürekli tinerci diyor. birbirlerini şikeci olmakla suçluyorlar. saçma sapan şeyler.

yazan yine yazsın, gençler aralarında eğlensin ama ben görmeyeyim. maç saatlerinde sözlükten soğuyor insan böyle olunca.
  • uyuyan halkımın ninnisi.
  • futbol halkın afyonu olduğundan ve muhabbetlerinden midem kalktığından sonuna kadar desteklediğim fakat mümkün olmayacağını bildiğim önerme.

futbol arsada güzeldir sözlükte değil!
  • yahu yeter yeter artık bırakma aşamasına geldim sözlüğü. şu sol frame'in haline bir bakın tamam format falan iplenmiyor artık ama gerçekten bu yapılan sözlüğe bilgi katan insanlara hakarettir.

acilen gelmesi lazım bu butonun yoksa sözlüğün çok ciddi bir kan kaybetmesi an meselesi.
  • olmasını dilediğim. futbol ve siyasetten gına geldi artık.
  • içkimiz sigaramız yok. bi maçımız var. ona da karışmayın rica edicim.

şaka tabi.. buton konusunda hemfikirim.
  • bu ülkede neden herkes bir şeyleri engellemek ister ?

canı sıkılan “ şu engellensin, bunu engelleyin” vs. diye diye bir hal oldu.

neyse ki bu durum için şunu* icat etmişler.
  • şu şekilde engelleyebiliyorsunuz mesela
    https://i.hizliresim.com/v3j0dn.jpg

sözlükteki insanlar ona futbol hakkında bilgi girmek istiyorsa ona futbol hakkında bilgi girecektir, buradaki sorun nedir onu anlayamadım. ben takip etmiyorum, orada o başlığın binlerce kişi tarafından doldurulması da beni ilgilendirmiyor dolayısıyla.

şu olabilir mesela, atıyorum ben sadece bilim, eğitim, ekonomi ile ilgilenen bir yazarım ve sol tarafta bu üç başlığa ait gündemi takip etmek istiyorum. belki bu kolay bir şekilde halledilebilir, tasarlanabilir. fakat bunun için sözlüğün bir bütçe ve iş planı hazırlaması gerekir, eğer yapıcı bir biçimde bununla ilgili bir kampanya oluşturup yeterli sayıda insanın onayını almayı başarırsan sözlük de bu talebi karşılamak ister.

(bkz: bağcıyı dövmek yerine üzüm yiyen adam)