şükela:  tümü | bugün
  • ali okancı ve bülent timurlenk*'nun önümüzdeki cumartesi haber türk'te başlayacakları program. genel tema olarak futbolun konuşulmayan konuları olacakmış programda ve futbol bloglarından göze çarpan konuları alacaklarmış yayın akışına. eğer konular sapıtmazsa -ki bu ikilinin olduğu yerde sapıtacağını sanmıyorum- fenomen olacak bir program bekliyor bizleri. fakat bir saatmiş süresi. ne kadar yeter bilemiyorum.

http://acetobalsamico.blogspot.com/…utbol-blog.html
  • başlamasına saatler kalan program. (tsi 13.00)
    bir kaza yaşanmaması için saatleri ayarlayıp yatacağız.
    iki futbol manyağı buluşuyor, haydi hayırlısı.
  • tekrari gece saat 01.00 de yayinlanacak olan program.
  • televizyonunda habertürk çekmiyor diye üzülme, hayıflanma.. ekşi dekoder hizmetiyle bu heyecanverici programı şuradan izleyebilirsin;

http://www.tvkeyfim.com/163/haberturk.html

*
  • resmen arjantin'den canli yayin yapilan program.. yalniz "bi isteginiz filan var mi buralardan" denmedi, ilk program hatirasi bi imzali forma yaki$irdi..
  • coldplay süsü ile harika olmuş bir program...
  • bülent timurlenk i aceto dan çok yakından tanıyoruz zaten. ilk program gayet güzel geçti, umarım devamı gelir ve daha güzel olur. bir takım eksikliklerden bahsedebilirdik belki ama sonraki programlara saklıyorum çünkü böyle yeni ve orijinal bir programın oturması için sabır gerekiyor. bu tür programları tv lerde görmek gerçekten internete yapılan yatırımların boşa gitmediğinin kanıtı. beğendim ben.
  • internetteki futbol bloglarının yazıları suya yazmadıklarının kanıtı..
  • blog'un* sıkı takipçilerini tatmin edebilmesi için, bülent abi*'nin bazı konuları ve konu başlıklarını bu programa saklaması gerektiğini düşünüyorum. ama ilk program için hayli güzeldi kanımca; özellikle blogdan pek haberi olmayan futbol severlerin beğeni ile izlediklerini düşünüyorum.
  • iyi hoş da abi çok kısa süren programdır. sakatlıklardan bahsedemediler. daha bir çok malzeme vardı bu hafta adına. umarız habertürk ekibi elinden geleni yapar ve en azından bir 90 dakikalık program yapar.