şükela:  tümü | bugün
 • bünyesinde -en azından resmî olarak- sadece futbol oynanan veya sadece futbolcuların bulunduğu spor kulübü.
 • habertürk'te her pazartesi 21:00'de yayınlanacak olan okay karacan ve mehmet demirkol'un bulunacağı program. kaçmaz kesinlikle.
 • hiç şüphesiz son birkaç yıldır kabak tadı veren 90 dakika'ya şahane bir alternatif olacak. kenan onuk'un aziz hatırasına ihanet etmek istemezdik ama eminim görse hıncal uluç şovuna dönen programını o da beğenmezdi herhalde.

  okay karacan ve demirkol'a ilaveten bir de ibrahim altınsay ya da türevi bir futbol adamı olsaymış, vay anam vay...
 • pazartesi ba$layan ve $u ana kadar kimse tarafından hakkında bi$ey yazılmamasıyla $a$kına çeviren pazartesi ak$amlarının yeni bağımlılığı olacak gibi görünen futbol programı.*

  iki saate yakın süren ilk programında futbolla ilgili ne varsa konu$uldu diyebilirim. sivasspor'un ilk yarıdaki ba$arısından, david beckham'ın arsenal'le idmanlara çıkmasına kadar her $ey hakkında yorumlar yapıldı. ilk programından anladığım kadarıyla diğer futbol programlarının aksine sadece üç büyükler değil, türk ve dünya futbolundaki bütün olaylarla ilgili sohbetlerin olacağı program olacaktır.
 • futbolu seven ve bilen, güler yüzlü iki adamın programı. şimdiye kadar bizi 90 dakikaya mahkum edenler utansın.
 • izledikçe nerde eski telegol dedirten program. hahahaha
  kavga gürültü,sataşma,havada uçan kalemler,sahte ifadeler yok.böyle fitbol programıda tv de yok.
  gırgır şamata fitbol programımı olurmuş.kendileri gülerken benide güldüren,son yıllarda türk futbolundaki kirlilikten dolayı azalan fitbol sevgimi çoğaltacak gibi gözüken program.
  umarım uzun soluklu olur.
 • hafta sonu futbol muhabbetini pazartesi günü cilalayarak kapatmak isteyen futbolseverleri hıncal uluç'un bitmek tükenmek bilmez takıntılarına, haşmet babaoğlu'nun "hıncal abiye katılıyorum" larına mehmet yılmaz'ın yavan yorumlarının da eklenmesiyle iyiden iyiye tadı kaçan 90 dakikadan kurtaran kaliteli futbol muhabbeti.
 • bir de 3. kişi olarak bülent timurlenk katılırsa tadından yenmez hale gelecek program.
 • konunun bol, konuşmaların ve konuşmacıların bilgi yüklü olduğu program. seviye (olması gerektiği gibi) mükemmel. ancak bir bombardıman havasında geçiyor. bir mehmet demirkol'dan bir okay karacan'dan, arka arkaya saptamalar geliyor ve çok hızlı konuşuluyor. hatta bazen aynı anda konuştukları bile oluyor. spikerliğin verdiği avantajdan olsa gerek, genelde okay karacanın sesi bastırıyor mehmet demirkol'u. eleştiri bir yana, eğer televizyonda illa futbolla ilgili bir şey izlenecekse, futbol kulübü pazartesi akşamının en iyi seçeneği olarak görünüyor.
 • pazartesi programıdır.
  bir zamanlar 90 dakika vardı beni televizyona bağlayan.
  sonraları lig tv'de mehmet demirkol, altan tanrıkulu bir program yaptılar.
  bu sezonun başında ersun yanal vardı lig tv'de.
  cnn türk'te banu yelkovan.

  hiçbiri futbol kulübü gibi bilgi bombardımanı olmamıştı.
  hiçbirini bir kadeh votka eşliğinde izlememiştim.
  hiçbirinden bu tadı almamıştım.

  dün bursasporlu beyhan dediler yaaaaa, sedat 3 dediler.
  vay beeee
  yaşlanıyo muyum ne?