şükela:  tümü | bugün
 • televizyon da yayınlanan programlar arasında en yüksek yüzdeye sahip spor programlarının çoğunluğunun dahil olduğu gurup.
  (bkz: 90 dakika)
  (bkz: santra)
  (bkz: spor stüdyosu)
  (bkz: telegol)
  (bkz: üçüncü devre)

  (bkz: spor programına süresiyle ilgili isim koymak)
 • dün akşam itibariyle, sezonun bitmesine 1 hafta kalması sebebiyle, süper ligin kalitesiyle ilgili 2 farklı futbol programından 2 farklı yorum;

  90 dakika programından;
  -"bu kadar kalitesiz bir lig sezonu hiç görmemiştik. pek çok takım yan gelip yattı, sezon sonu gelince ligden düşmemek için panik havasına girdiler. 2. ile 3. takım arasındaki puan farkı ise....."
  futbol zirvesi*programından;
  - "ligimiz bu sezon son derece kaliteli, mücadele dolu, zevkli bir lig. avrupa'nın bu sezonki en kaliteli ligi turkcell süper ligi, değil mi sevgili rıdvan dilmen?

  buna çokgörüşlülük mü diyeceğiz yoksa...bir ligin kaliteli olup olmadığı ile ilgili bu kadar "görecelilik" olmaması gerekir.
  yerli dizi film popülasyonuyla nerdeyse denk giden futbol programlarının kaliteliliği konusunu konuşmak gerekir önce.
 • bir çoğunda futbol değil reyting için gereksiz konularin tartışıldığı kapatilasi programlar.
  (bkz: maraton)
  (bkz: telegol)
 • "benim futbol görüşüm ve lig anlayışım 3 maçtan ibaret değildir" diyenler için seyredilesi 2-3 tane program vardır sadece.

  (bkz: tele lig)
  (bkz: futbol futbol)
  (bkz: futbol vizyon)

  ne acıdır ki hepsi trt'dedir. diğer kanallar "büyük"lerin dışında kalan maçların gollerini bile satın almıyorlar.

  lafı buraya kadar getirmişken efsanevi ikinci lig dosyası'nı da atlamayalım.
 • futbol programlarinin yayinlanma saatleri ne duruma dustugunu gostermektedir. (ozellikle rating ile gecinen kanallarda). gectigimiz yillarda tum kanallar pazar gunu mac sonrasi (prime time) futbol programı koyardı. simdi cogunda eglence programi, film vs. futbol programlari artik son tercih gece basliyor 00:00'dan sonra.

  artik muthis futbol yorumcularimizin cuvaldizi kendilerine batirmasi gerekiyor. ben sahsen artik futbol yorumu izlemek istiyorum (izlemiyorum). komplo teorisi, bu baskan kaka, bu hakemler cok kotu, bu oyuncular satilmis, nerede federasyon, serefsiz mhk temali programlar izlemek istemiyorum. can bartunun daha mantikli yorumliyani seklinde oyunun yorumlasini istiyorum.

  ayrica bu yorumcular 4 buyukler disinda (ki trabzonsporada pek yer vermiyorlar) kalan takimlar bunlara yenilince direnmiyorlar cesur degiller diyorlar. yenince 4 buyuk rezalet oynadi diyorlar. sonrada anadolu takimlari niye futbola yatirim yapmıyor diyorlar. once kendileri ayrımcılık yapmasin. 3 saatlik programin belki tek bir cumlesinde x takiminin hakkini yemeyelim iyi oynadi deniliyor. 10 sn. 4 buyukse an az 60 dakika konusuluyor. kume dume hatti yanip tutusuyor diyorlar kaci bu maclari izliyor.
 • seviyesiz, dedikoducu kadın programlarından çok farklı değildir bunlarda.
  saatlerce konuşurlar boş boş. oooof of
 • günümüzde karşılaşmanın kendisinden çok ilgi çeken aslında çoğunlukla ilgi çekmeye çalışan insanların yaptığı tv programı.
 • 90 dakikalık maçın 4 saat yorumlandığı programlardır, çocuklar için baby tv ne ise türkiye'de türk erkekleri için aynı şeydir. kısırdöngüsel olarak benzer şeylerin hipnoz mantığıyla uyuşturularak enjekte edilmesi.
 • hakkında biraz eski ama hoş bir yazıya denk geldim ve paylaşmak istedim programlardır.. bilhassa geri dörtlü hakkında yazara katılıyorum. yazı için
 • tartışma programlarının genel durumundan/sonucundan pek ayrılamayan programlar. hiçbir konunun kapanmaması esastır.