şükela:  tümü | bugün
  • vardir bole bi sii inanmaz bunu duyan baska bir erkek genelde
    taksici ise hele...muabbete girersiniz taksici futbol hebe hebe *.* der
    ben anlamam futboldan ilgilenmiyorum dersiniz uzayli gibi bakar dumur olur

lakin gayet normal bir seydir sevmeye bilir ilgilenmez insan
    baya bilir mac seyretmek filan
    mac yerine filim seyreder
    mac gunleri stress yasamaz
    rahat bir insandir
  • bu insanlar ba$kalarinin futbol icin birbirlerini yemesini ya da stres yapmasini da hic anlayamaz.
  • erkekler arası temel sosyal ilişkileri henüz kavrayamamış erkek.
  • turkiye sinirlari icinde halk ilen muhabbete girmekte ortak mevzu bulmakta cok zorlanacak erkektir.muhabbet acmak isteyen kisiye refuze edemeyen yaradilista bir insanim, ola ki futbol sevmez ilgilenmez biri olsa idim, cok insani kiracak, muhabbet hevesini kursaginda birakacak, nice guzel dostluk ve, aniyi yasayamayacaktim.

kacirdiklari cok sey olan erkekler demiyorum, onlar da bir yerden telafi ediyorlardir elbet, ama yerinde olmak istemeyecegim, ve kadin nazarinda boyle ideal olunuyosa varsin olunmasin, "hic bir sevgilimi fiksturunu tutacak kadar, koluma dovmesini yaptirmayi dusunecek kadar ciddiye alip sevmedim ben" dedirten baslik, erkek tipi vesaire.
  • tanışılan erkek hakkında çok ipucu verir. hala çocuk mu değil mi? başarılı mı, yoksa egosunu hala başka şeylere mi bağlamış durumda? özgüveni var mı, yok mu? spor için mi, hayvani içgüdülerini uluorta saçma şansı tanıdığı için mi futbol diyor? ve türevleri...
  • tanistigi erkege parfumunden ve su yatagindan not veren ve degerlendiren cosmo kadin icin futbol sevgisinden karakter analizi yapmak imkani saglayan bir spordur.
    bu sebepten bu ve benzeri cosmogirl lerle entegrasyona giren nice erkeklerde
    bulandirma denizi uyandirma kerizi dusturuyla "sevmem ben futbol, basket oynarim efendi sporudur, marki sporudur, sansolye sporudur" diyen nicesinin de agzi acik ayran budalasi avlamasina imkan tanimistir.zira abazanlik yolunda verilen her odun mubahtir.
    (bkz: param olacak)
  • herkez sever bilir de futbolu
    ama söylemez pekçoğu hava olsun diye
  • futbolu sevmeyen erkek genelde baska bir spor dalina ya da hobiye yonelir. her insan ayni seyi sevmek zorunda degildir.
    (bkz: zevkler ve renkler tartisilmaz)