şükela:  tümü | bugün
 • hem dun, mactan bir gun once 20 bin kisinin gidecegi macın oynanacagı sehri degistirmek, hem de bugun verilen, ekrana bile gidilmeyen penaltı kararı ile, ne hikmetse secimler de yaklasırken, yapıldıgını dusundugum uygulama.
  bu kararlar yanlıs kararlar felan degil, hem niyet hem uygulanması acısından.olay, kulupleri ve taraftarı astı, lutfen bunları taraftarlıga cekmeyin.
  biz bu filmi sanki 7 haziran'dan sonra izlemistik.baska da bir sey demeyecegim.
  sakin kalalım, pisman olacagımız sozler ve eylemlerde bulunmayalım.
 • paranoya eşiğinin bir adım sonrası. ötesidir diyemeyeceğim çünkü o eşik artık geçildi. bu ülkede futbol her dönem sorunluydu, eyvallah. ama özellikle son birkaç sezondur enteresan işler dönüyor. kulüp veya birey bazında bir değerlendirme değil bu. kör göze parmak misali birileri milyonlarca futbol izleyicisiyle alay eder gibi geriyor tribünleri ve ortamı. çünkü biliyorlar ki tribünler karıştığı an kolay kolay sakinleştirilemez. #spor kanalındaki başlıklara, başlıklara girilen entry’lere bakınca görülen manzara da bunun bir kanıtı.

  her şeye rağmen umarım bu yalnızca benim ”paranoyamdır” da ben yanılırım.
 • e yarak kurek her şeye ağlamayın. net 2 penaltı var burada gelip kaos maos. haftasonu başakcity maçında neler oldu kaos yok gs kazandı mı kaos.