• okuyup kariyerli bir mühendis olacağıma tipsiz, cahil ve kıro bir futbolcu olup paraları karı kızla yemeyi tercih ederdim.
    40'lı yaşlarda tv'de spor yorumcusu olma garantisi de cabası.
  • futbolcu olmayı kolay sananlar hayatı boyunca hiç futbolcu olmaya çalışmamış ya da çevresinde bunu kovalamış kimse bulunmayanlardır.
  • biraz yeteneğiniz varsa futbolcu olmak daha mantıklı olabilir. ikinci veya üçüncü ligde oynasanız bile doktorların en az %90'ından daha fazla kazanırsınız..

futbolcu olmak o kadar da zor değil; baki mercimek bile futbolculuk yaptı şu ülkede..
  • bölgesel amatör liglerde oynayanlar bile ayda en az 10 bin tl alıyor..
  • lionel messi evde 8 tane balloon d'or ile oynarken çoğu üniversite mezunu kendi topuyla oynuyor.
  • ortaokuldayken bizimkilere çok yalvarmıştım beni seçmelere götürün diye. ara ara götürecez dediler ama okul etkilenir diye götürmediler tabii, eğer götürmüş olsalardı belki de farklı bi' hayatım olacaktı. hele ki arda güler gibi büyük bi' kulübe kapak atabilirsem kapak atar oynamadan da parayı cukkalar, bmw ix'e binerdim amk.
  • futbolcu olarak üniversite okuyandan 10 kat fazla maaş alabileceğim gerçeği
  • futbolda başarı şansı çok çok düsük.ustelik işlerin ters gitmesi bir sakatliga bakar.o yuzden universite okumak.
hesabın var mı? giriş yap