şükela:  tümü | bugün
 • arkadaşlar, değerli kardeşlerim, abilerim, ablalarım, size sormak istediğim bir şey var. bu futbolcular manken olmayan ama manken gibi ve mankenlerden daha güzel olan kızları nereden bulup evleniyorlar? ekseriyetle hepsinin eşi bu tarz kadınlardan oluşmakta ve bunun nasıl olduğunu, aynı zamanda neden olduğunu merak etmekteyim. senelerdir benim için merak konusudur.

  sanki futbolcular için güzel kadın üreten özel bir şirket varmış gibi hissediyorum. bu kadınlar boy kilo oranları çok düzgün, yüzleri güzel ve öncesinde tanınırlığı olmayan kadınlar. sanki futbolcular sipariş geçiyor ve özel olarak üretiliyormuşcasına bir hava seziyorum.

  aranızda bilgisi olan varsa eğer, iletirse sevinirim.
 • (bkz: para)
 • manken gibi kadınlarla değil direkt mankenlerle evleniyorlar zaten..
 • alim olmaya gerek yok. para ve popülarite, hepsi bu.

  (bkz: kadınların zengin erkek tercihi)
 • futbolcularla alakası olmayan olay. güzelliğinin farkında olup pazarı iyi değerlendirme niyetinde olan kadınların zengin koca seçme olayıdır. sosyal medya hesaplarına bakarsan sanatın ve edebiyatın dibine vurmaya çalışan tuvana türkay gider sercan yıldırım denen kekoyla birlikte olur, ikinci lige düşünce ayrılır vs..

  bu türk kadınlarının çoğunun entelektüel pozları woody allen filmlerindeki kadın karakterlere benzer, çoğu göstermeliktir.
 • zengin bir erkeğim ama son gerece çirkin ve de gerizekalıyım. bunlara rağmen her gece faklı güzel kadınlarla aynı yatağı paylaşmaktayım. fakir ama yakışıklı ve zeki erkekler kıskançlıktan çatlayın lan. futbolcular da benim gibi işte. biz yaparız siz konuşursunuz pis fakirler.
 • kemal sunal'ın filmi gol kralı'na bakarsanız nedenini anlarsınız. bu tip kadınlar genelde duvar ahmetlerin zamazingosu olur, duvar ahmet çaptan düşünce saitlere yazılır. futbol asla sadece futbol değildir.
 • carpim tablosunu bilmeyen tipler, yillik kazanclari tl bazinda 8 haneye ulasinca zaten minik olan beyinleri out of order oluyor. uzerine hayatini modellik ve ortam kasarligi ile kazanan kadinlar bu amsalaklari bilmem nereleriyle hipnotize edip nikahi bastiriyorlar ve ertesi gun solugu galeride alip kocislerine bir tane lambocuk aldiriyorlar.

  edit: baslik sahibi de bu futbolcular gibi parayu buldugu anda ortam kasarinin tekine nikah basacak vizyonda.

  etrafta guzel kiz cok.. super modellerin yarisi varoslarda cop kurcalerken kesfedilmis fakir aile cocuklari.

  bu tarz kadinlarla evlenmek imrenilecek bir sey degil, hatta malligin daniskasi. gormemis kiro futbolcular bunlardan birine gonlunu kaptirip benden baskasi bafilemesin diye evleniyor. birkac yil sonra bosanip servetinin yarisini pasa pasa veriyor.

  halbuki takil 1-2 hafta, gec siradakine.
 • av, avlak, avcı, avlamak, avlanmak, az eforla çok kaynaklara ulaşmak.
 • herkes para filan yazıyor ama kadınların evrim programlamasına göre en uygun eşler futbolculardır. profesyonel sporcular bir kere her gün spor yapıyorlar, bu kadınların doğurganlık hormonlarını vuruyor. para da var çocuğun olduğunda aç kalmaz açıkta kalmaz, erkek mağara adamı en büyük mamutları yıkıp masaya koyabilir. yani çok doğal bence.

  not: ne kadınım ne de futbolcu. sadece bilgiyi mantıkla yoğurabiliyorum, çekememezlik ile değil.