• gençler bilmez. bu aşağılık iftiracılar, daha fetö fetö değilken, iftira atacak başka bir şey buluyorlardı.

terörist başı neden galatasaraylıymış, neden güneydoğu'da çok gs'lı varmış... şaka değil bunlar. yaşandı.

o zamanlar türkiye'nin amiral gemisi denilen gazetesinde, derbi maçı sonrası şerefsizin biri şunu yazmıştı: "koreografide sarı kırmızıyı anladım da, yeşil ne alaka". yeşil dediği de sahanın yeşil zemini vardı koreografide. sonra youtube de başka bi yavşak "sanatçı"yla galatasaray'a ettikleri küfür yayınlanmıştı.

açın bakın forumlarını. 30 yıldır koydukça fransız mason olduk, pkklı olduk, şu an fetöcüyüz. bunlar size neyi hatırlatıyor. embesil piro'ya oy verdik diye pkklı olmuştuk daha birkaç hafta önce...

işte bunlar böyle aşağılık, böyle şerefsiz, böyle lağım sıçanı. hatayı kendinde aramayıp, karşı tarafı aklınca ötekileştirip düşmanlatırıp safları sıklaştırmak. öteki küçük bjk da billong'u, pandemi'yi unutup allah olmuş, haram helal kararı veriyor. ulan sizin 100. yıl şampiyonluğunuz komple haram ulan. beyaz tv'deki ayıya sorun anlatsın.

bakın benim hafızam kötüdür ama daha o kadat çok namussuzluk hatırlıyorum ki, yazı çok uzun olur. telefondayım.

daha çok ağlatacağız sizi. bakın yeni sikko tarikatlar geliyor menzildir sülümandır. şimdiden yol yapın. onları anlatırsınız. şerefsiz piçler sizi.
  • uğur boral’ın hapis cezası almasına sebep olan soruşturma.

3 sene üst üste şampiyonluğun mimarı ihsan kalkavan’ın firari olmasına sebep olan soruşturma.
  • kaptan bülent hiçbir zaman hakan şükür'le, arif erdem'le, emre belözoğlu ve diğer fetöcülerle takılmamıştır. adama kim iftira atıyorsa çoluk çocuğundan çıksın. bülent korkmaz siyasetle bile ilgilenen biri değil. dindar zaten değil. hayatında galatasaray formasından başka forma giymemiştir. futboldan başka da bir şey düşünmez.

edit: açıklama yapmış.

https://www.sondakika.com/…eto-aciklamasi-11344857/

antalyaspor teknik direktörü bülent korkmaz, hakkında fetullahçı terör örgütü ( fetö) soruşturması olduğuna yönelik iddiaya ilişkin, "ben bu konuda çok rahatım. isteyen istediği şekilde araştırabilir, sorabilir." dedi.

korkmaz, atilla vehbi konuk tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, futbolda fetö dosyası kapsamında hakkında soruşturma olduğu iddia edilen haberle ilgili soruya verdiği cevapta, "uzun yıllar milli takım, galatasaray forması giydim. sonrası teknik direktörülük hayatına atıldım. benim ve ailemin hayat tarzı belli. benim bu işlerle hayatım boyunca işim olmadı, olmaz da. çevremizdeki insanlar beni ve ailemi çok iyi tanıyor ve yaşantımızı da biliyor. ben bu konuda çok rahatım. isteyen istediği şekilde araştırabilir, sorabilir. maalesef sosyal medya veya böyle tarz haberler iki sene önce de çıktı. tekzip yapmıştım. daha önce benimle ilgili iki sene önce bununla alakalı biri çıkıp konuştu. sonra televizyon aracılığıyla benden özür diledi." ifadelerini kullandı.
  • galatasaray'da fetullahcilara karismis bir yonetici bulamazsiniz. lise izin vermez. ama besiktas'ta bulabilirsiniz, ihsan kalkavan. o kadar guclenmisti ki bir ara baskanliga bile aday oldu, siz dusunun. ihsan kalkavan, yoneticilik yapmistir. besiktas'in resmi organi, tekrar soyluyorum resmi organi olan genel kurul tarafindan secilmistir. yonetici olarak besiktas kulubunu temsil etmistir. yonetim kurulu da resmi organdir. kendisini yonetim kurulunda yer almistir. bildiginiz uzere futbolcular, kulubun maasli elemanidir, resmi olarak kulubu temsil yetkileri yoktur.

tanim: bulent korkmaz'in fetullahci olmadigina inandigim, kendisine iftira atilan sorusturma. her ne kadar sevilmese de arda turan'in da fetullahci oldugunu dusunmuyorum.
  • fetö öyle bir yapılanma ki zamanında kucak kucağa olan en büyük menfaatleri sağlayan herkes şu anda en azılı fetö düşmanı ve kendilerinden olmayan herkes fetöcü.

futbolda fetö dediğiniz de ise başlıktaki girdileri okursanız bu grubu kimin temsil ettiğini anlarsınız.
  • hala gerçekleşmemesi infialle sonuçlanmaz umarım. gerek saha içi, gerek saha dışı kararlar ile halkın sinir uçlarına dokunuluyor ve gruplar halinde tahrik ediliyor. adı geçen örgütün maşası olan malum camia kusursuza yakın bir tiyatro oynayarak her türlü gerginlik için zemin hazırlamaya devam ediyor. her dönem çıkarları için güçten yana olanlar bunda bir beis görmemektedir.

savcılar göreve.
  • soruşturacak yeri soruşturmuyorlar. soruşturulmayacak yerde koğuşturma kararı veriyorlar.
    tilkinin yattığı yerde yumurta arıyorlar.
  • yıl olmuş 2023 hala fetö diyenler var. akp'nin öcü yaratmak için ismini kullandığı ama hiçbir varlığı kalmayan bir oluşum fetö dediğin cemaatçilerin aptal olanları kaçtı, fakir olanları hapse girdi, zengin, ünlü vb olanları parasını verip aklandı. spor camiası da bu zengin grupta. emre belezoğlu bile dışarda, bu saatten sonra kim soruşturacak. yok gs'nin yıldızı silinirmiş de bilmem ne. fetö varken gs şampiyondu da ondan sonraki sportif başarısızlıklarınızda fetö mü vardı. sorunu yanlış yerde ararsanız cevaba da ulaşamazsınız. temiz futbol için futbol siyasetten arındırılsın, tff mhk milli takım siyasetten uzak kişilerce yönetilsin deseniz eyvallah ama akp döneminde bir şeyin siyasi çıkarlardan arındırılabileceğine inanmak için saf olmak lazım.
  • türk futbolunun düzelmesi için tek ihtiyaç.
  • milli takımın dünya 3 .lüğü ve bağlantıları da araştırılmalı. kimler kimlerleymiş hodri meydan. var mı sizde o göt?
hesabın var mı? giriş yap