• fifa ultimate team icin hazırlanmış; overall, takım, lig, milliyet gibi parametreleri esas alarak oyuncu arama yapılabilen bir community site.
  • benim gibi taze fifacı mısınız ? eziyete dönen fifa menülerinden sıkıldınız mı ? transfer stratejileri içinde kaybolmak mı istiyorsunuz ? detaylı oyuncu bilgileri, çeşitli kullanıcıların oluşturduğu squadlar, fikir alışverişleri ve daha pek çok şey. işte aradığınız site karşınızda.

günde toplasan 5-6 maç yaparım, fekat yeni kadro kurma aşamasında olduğum için bu aralar sabahtan akşama kadar elimde kol, fifa menüsü ile boğuşuyorum. kendinisi keşfetmemle birlikte zirvanaya ulaşmış bulunmaktayım, çay içiyorum...

edit: hatta şöyle aktif kadromu bir paylaşayım sizlerle, yeniyim ama dünyanın en iyisi olmaya yemin ettim*. fc darbe
  • internette bulabileceğiniz en komik sitelerden biridir.

oyuncu sayfalarının altına yazılan yorumları genelde gülerek takip ediyorum. reddit stili bir yorum yazma arayüzü var, çok puan alan yorumlar ve o yorumun çok puan alan cevapları en tepede çıkıyor yani.

fifa ultimate team oynuyorsanız, veya oyuncularla ilgili çıkan haberlere yapılan komik yorumları takip etmek istiyorsanız kesinlikle keşfetmeniz gereken bir internet sitesi.

bkz mizahına benzer bir mizah dönüyor sitede. tek cümleli komiklikler şakalar.

komik yorumların toplandığı bir sayfa
  • gün itibariyle ne yazık ki tamamen kapanmış olan site. özellikle 2016-2018 yılları peek dönemleriydi. güzel olan her şey tek tek yitip gidiyor.
  • kariye modu için daha kullanışlı muadilleri olan fifa oyunu veritabanı sitesi.
    (bkz: sofifa.com)
hesabın var mı? giriş yap