• the future ain't what it used to be.

gelecek artık eskisi gibi değil.

-yogi berra
  • sesi,uykudan uyanmış sesime autotune'un eklenmiş hali gibi olan rapper.

ağzını oynatmaktan aciz midir nedir bilmiyorum.fuck up some commas şarkısının nakaratı şöyledir ;

let's fuck up some commas(4x)
    fourty thousand to hundred thousand
    hundred thousand to hundred thousand
    three hundred thousand to five hundred thousand
    a million,let's hava a money shower

okunuşu da şöyledir,

le fak a sı kommıs
    le fak a sı kommıs ye
    tazın ta tu hannıd ta
    hannıt ta tu hannıd ta
    hanıtt ta ta tannıt a
    milyın ya lıza mani şa

ağzının yayını sikeyim diyesim geldi de idiot amerikanlar sevmiş bu şarkıyı cidden. future'un başarılı nakaratları ve verseleri de vardır hakkını yemeyelim de bu şarkı embesil turnusolu resmen.

ayrıca future ve lil wayne gibi bu tarzda söyleyen zenci babalara ithafen hopsin rapçi kişisi no wordsisimli bir parça yaparak lirikal kalitelerini alaya almıştır.

burdan
  • şarkılarında cidden bi bok anlatmaz düz kafa ile dinlendiğinde ise gayet itici şarkılar yazmasına karşın kafalar güzelken bu adamın şarkıları ortamı güzelleştirir yerinde tutmaz adamı. değişik amk
  • eski nişanlısı ve çocuğunun annesi ciara'nın 15 milyon dolarlık tazminat davası açtığı rapçi. bu öküz ciara'yı aldatıp ciara seattle seahawks takımının quarterback'i russell wilson'la sevgili olunca çocuğumun yanında o adamla dolaşamazsın diye salak salak triplere girmişti. bir de twitter hesabına ''this bitch got control problems'' yazmıştı. savunma olarak ''o da şarkılarında bana geçirdi ama ödemicem parayı banane:(((('' demiş.

orospu çocuğu nedir, nasıl olunur sorusunun canlı örneği bence kendisi. bazı şarkılarını hala dinlesem de son zamanlarda baya baya ifrit oluyorum herife.
  • yaptığı işlerde derinlik aranmaması gereken rapçi.

tüm albümlerini sıra sıra parti playlist'ine koyup hiç dans havasından çıkmadan saatlerce çoşabilirsiniz. zaten şarkıların çoğu birbirine benziyor ve en slow şarkısında bile dans garanti. hiç olmasa bile istemsizce kafa sallanıyor.
  • şarkılarının prodüksiyonunu kendisi mi yapıyor bilmiyorum ama kim yapıyorsa işinde çok başarılı. ilk okul seviyesi şarkı sözlerinden hit yaratıyor.

bu aralar xanny family favorim.
  • bu herifin şarkıları arka planda eriyor atmosfere karışıyor. çok başarılı.
  • (bkz: evol)
  • neredeyse 2 sene gibi bi süreye 3 albüm ve hatrı sayılır sayıda mixtape release etmiş codeine adam.

(bkz: ds2)(bkz: evol)(bkz: purple reign)
  • içmeli sıçmalı partilerin soundtrackini yapan eleman. drake'le uyumu çok başarılı. son düetleri grammys'e bayıldım, big rings'i ilk kez dinlediğimde aklım çıkmıştı zaten. :(
hesabın var mı? giriş yap