• bir kaç hafta öncesinde tedbirli olmaları kalmaması sebebi ile opet’te araba yıkıyorken aldığım enerji içeceği. mavi ve 500ml olan içecek 3 tl fiyatı ile inanılmaz tada sahip. ilk içişimde redbull ile farkı olmadığına kanaat getirdim ve 10 kutu aldım. bugün içerken redbull ile farkını anladım ama yine de fiyat/performans oranı çok yüksek bir içecek. sözlükteki gıda mühendislerinden de sağlık konusunu ele almalarını rica edebiliriz.
  • bugün 500 ml'liğini 2,25 tl'ye aldım. inanılmaz ucuz. umarım ölmem. içince editleyeceğim *

edit: yaşıyorum.
  • dün öğlen içtim 250 ml kadar. sonrasında gece yatmadan önce bi baş ağrısı başladı. gece uykudan uyandım farkettim ki başım hala aşırı derecede ağrıyor. sabah uyandım hala ağrıyor. bu içecek nedeniyle mi oldu bilmiyorum ama gerçekten kötü bir ağrıydı.

bakalım yine içtim. tekrar aynı şekilde ağrırsa sebebi buymuş diyeceğim.

o değil ucuz gazoz falan içmeyiz, içinde ne var belli değil diye. bunu neden içiyorum onu da anlamadım
  • banka vs işlerim vardı motosikletle çıktım yol tatlı geldi biraz gazladım.dönerken tekel'e uğradım greengo kağıt almak için.dolapta 6 tl yazdığını görünce alayım dedim. ucuz diye övmeyeceğim ama redbull'u aratmadı.fp ürünü.alkolle fln abartılmadıkça bütçe dostu.
  • (bkz: sudan ucuz)
hesabın var mı? giriş yap