şükela:  tümü | bugün
  • dua lipa’nın açıklamasına göre yeni albümünün adı.
  • dua lipa'nın yeni albüm ismini de taşıyacak olan yeni single'ı.

https://www.youtube.com/watch?v=phfm8tsbfuq
  • dinlemekten kendimi alamadığım şarkı. sabahtan beri loopta çalıyor.

edit: album kapağı son derece güzel olmuş
  • physical şarkısı da çıkınca yılın en çok beklediğim albümü bu oldu. dua lipa eh nihayet işi ciddiye alıp “bu sektörde ben de varım ulan!” diyor resmen. deliler gibi bekliyorum çıksada 80’ler açlığımı dindirse.
  • malum ortamlara düşmüş. dayanamadım dinledim. spotify dinlemelerimle günah çıkarırım albüm çıkınca. albüm çok başarılı. dua lipa bu albümde madonna'nın confessions on a dance floor albümümünü örnek aldığını söylemiş. örnek alarak çok iyi birşey yapmış. tüm albüm çok başarılı.
    ama bir hallucinate var ki efsane.
  • sızdığı için mi yoksa korona virüs sebebiyle mi bilinmez çıkış tarihi nisandan bu cumaya çekilmiş olan albüm. her halükarda loop'a ala ala dinleyeceğimiz ve yıllar sonra dua lipa'nın rüştünü ispat ettiği albüm olarak anılacak bir iş geliyor o kesin.
  • normal versiyonundan sonra b-side kısmı şarkılarının da sızdığı albümdür kendisi, sürekli sızmakta, durdurulamıyor. *

işin şakası bi yana b-side şarkılar da a-side kısmındakiler gibi aşırı iyiler, dua gerçekten de işini ciddiye alıp muazzam bi albüm yapmış, helal olsun. aldığın 2 grammy'de ananın ak sütü gibi helaldir. <3
  • albüm su an spotifyda
  • ilk dinleyişte bana lady gaga'nın the fame dönemini hatırlatan harbiden çok iyi pop albümü.

birkaç kez dinledikten sonra editlenecek.
  • dua lipa’nın yeni albümü.

çıkan tüm single’ları çok beğenince albüme olan beklentim yükselmişti neyse ki hayal kırıklığına uğratmadı. kapanış şarkısı hariç tüm albümü beğendim. o şarkının da mesajı iyi ama daha catchy olabilirmiş. taylor swift’in benzer temadaki the man’i çok daha akılda kalıcı bence.

tüm albüm iyi ama şu anlık favorilerim
    levitating, hallucinate, love again* ve son single break my heart

break my heart’ın klibi de çok iyi. ama don’t start now hala listelerin tepesinden düşmediği için yazık olacak şarkıya.