• tinsel çıldırış, fiziksel salınış, epic dokunuşlarla fezâyı kulaklara indiren, hislere salıncak kurup saatlerce sallayanlar...

  dinlemeden ölmeyi düşünenler, ölmemiş sayılmakta ölüm diyarında.

  eternal love
  http://fizy.com/#s/1r1eus

  quest for freedom
  http://fizy.com/#s/29x1dk
 • finale isimli şarkıları da efsane olan guruptur.
 • passion of victory müziği ve poyraz karayel dizisi sayesinde varlığından haberdar olduğum prodüksiyon şirketi. yalnız passion of victory nasıl bir melodiye sahiptir? insan dinlerken çok çeşitli duygular hissediyor, ciddi anlamda başarılı. yapımından emeği geçenlerin, eline sağlık.
 • ringe çıkmalık bir parçalari da mevcut, yillar evvel muhammed ali belgeselinde dinlemistim, hala severek dinlerim.
  https://youtu.be/jpybhhwsrfs
 • mauro zárate o zamanlar lazio (efsane puma forması) forması giyiyor ama ne giymek , neredeyse her maç döktürüyor. genç daha 21-22 falan, totti den dolayı roma sevgimiz olsa da italya seri a da lazio'yu tutuyorum. facebookta bir grup var amantedellabola isminde bir lazio takımı fan grubu orada maç özetleri , özel videolar falan yayınlanıyor. bir sonraki maç roma-lazio derbisi bu maç için bir video hazırlamışlar. açtım izliyorum falan arkada bir müzik çalışıyor öyle bir girdi ki video daha o an anladım inanılmaz bir şarkı dinlediğimi, swedish melodic death metal'in episode 666 'ini hatmetmiş bir nesildik müzikten anlardık az biraz. video akıyor inanılmaz bir müzik arkada, vuruldum hemen; ama söz yok "lyrics" yazıp bulamıyorum , şarkı kimin videoda da belirtmemiş. hemen yorumlara daldım. yorum yazanların yarısı şarkının ne olduğunu sormuş ama cevap veren yok. her allahın günü girip yorumlara bakıyorum cevap veren olmuş mu diye.bir gün saolsun biri şarkının ismini yazmış "future world music-new beginnings(no guitar)".

  o gün den beri bu adamlar ne yaptıysa, gelmiş geçmiş hepsini dinledim. ve bir kez daha şahit oldum ki, bu notalar ve yetenekler tesadüf olamaz , yaratılmış olmalı.

  not: benim için tanrının varlığına kanıt olan şeylerden biridir.
hesabın var mı? giriş yap