• +44 20 8089 1160 numaralı telefon hattından beni de aradılar. bozuk bir türkçe ile bir şeyler söylediler. söylediklerinin çoğunu anlamadım zaten ve ilgilenmiyorum dedim. üstelemeden teşekkür edip kapattılar.
  • malum numaradan arayan garip şahısların olduğu borsa olduklarını iddia eden site.

10 gün önce hasan akyüz olduğunu iddia eden biriyle oldukça detaylı konuştuk. bir kez daha aradılar ve kendisi konuştuğum kişi olmamasına rağmen o olduğunu iddia etti. konuştuğum sesi asla unutmayacağımı söylesem de kar etmedi. aslen nereli olduğunu sordum konya dedi. oysa daha önce ayvalık idi.

buraya girmeyi düşünenler bu bilgiyi gözardı etmesinler.
  • az önce özel numaradan beni de aradılar benimle konuşan da aksanı çok bozuk bir erkekti.. mail adresimi de bulmuşlar bir yerden.. hiçbir şekilde bu tip sitelerle işim olmamasına rağmen tahmini başka bir yerden bilgilerimi aldılar.
    tanım : dolandırıcı bir site
  • an itibariyle beni de 2 kez aradılar. bitcoin vs. bişeyler söyledi umursamadım.
  • beni de sürekli arayıp duruyolar. bi kere dayanamadım açtım telefonu, yok 3 ay önce kayıt yaptırmışsınız, yok hesabı silemezsiniz, yok işte bilmem ne falan. diyorum ki haberim bile yok böyle bi sitenin varlığından, hadi onu da geçtim borsa falan işim dahi olmaz. adam bana para kazanmak istemez misiniz diyo. valla delircem her gün bu +44 20 8089 1160 numaradan aranıp aranıp duruyorum.

net dolandırıcılar.
hesabın var mı? giriş yap