şükela:  tümü | bugün
  • dinamo bükreş te oynayan ve romen messi olarak bilinen genç futbolcu. yakın zamanda avrupanın dev takımlarından birisinde görmek olası. henüz daha 18 yaşında olmasına rağmen kulübün kendisi için belirlediği bonservis fiyatı 4 milyon euro civarı.
  • genç yeteneklerin çoğunda görünen az biraz sivrilince takım değiştirme krizine girme olayı bunda yoktur. sen satmadığın müddetçe yıllarca takımda kalır efsane oyunculardan olur. sağ kanat oynadığı gibi deli forvetliği de vardır.

(bkz: hayatı fm'den ibaret sanmak)
  • hagi'nin galatasaray'a getirmek istediği oyuncu. orta sahanın sağında görev yapıyormuş.
  • romanya haber sitelerinde de ismi galatasaray ile anılan futbolcu. borussia dortmund klubünün de ilgilendiği futbolcunun istanbul'u tercih edeceği yazıyor. 4 milyon euro civarında bonservis ücretinden bahsediliyor.

http://www.transfermarkt.co.uk/…/spieler_47184.html
  • udinese'ye transfer olan 1989 doğumlu sağ açık.
  • udinese'de gösterdiği performansla arsenal'in takibine girmiş. hagi'nin torje yerine culio'yu tercih ettiğini belirtelim.

http://www.youtube.com/watch?v=dvjono4afao
  • zamanında ilk entryi ben girmiştim, o zamanlar başka bi hesapla çaylaktım falan kimse okuyamadan silindi gitti entry, olsun. şans eseri fm08 de fark etmiştim bu genci ben. o oyunda dehşettir bu arada şiddetle tavsiye ederim. sonra araştırdım ki şu anda isim hakkı davasına küme düşürülen timişoara takımının genç umuduymuş o zamanlar ve romanya iç transfer rekorunu kırarak 2 m$a dinamo bükreşe gitmiştir. son bir sezondur da udinesede kendisi. aynen arkadaşın dediği gibi romen messi olarak bilinir ama asıl kendisinden beklenen patlamayı yapamamıştır henüz.
    galatasaray dinamo maçlarında 2 sene önce onu izlemiştim özellikle, vasat oynuyordu formsuzdu. kötü dinamoda o da kötüydü umarım udinese gibi bir disiplin takımında ve di natale abisinin yanında çok şeyler katar kendisine.
    ünlü falan olmadan önce bi formasını almak istiyorum ama bakalım kısmet.
  • 2012-2013 sezonunda udinese'nin kardeşi granada'da kiralık olarak oynayacak.
  • 2013-2014 sezonunda espanyol'da kiralık olarak oynayacak.
  • fm 2008'in geleceği en parlak yıldızlarındandır. 400k'ya alıp emekli olana kadar takımda oynatmıştım. hiçte kırmızı kart görmedi. şimdi romanya milli takımında görünce veledi sevindim.

(bkz: fm diyorsa doğrudur)