şükela:  tümü | bugün soru sor
  • adından da anlaşılabileceği gibi moda'da bulunan, hakikaten yüzsüz, ar namus tertemiz insanların işlettiği mekan.

bu mekanın önünde bir tane ağaç bulunmakta. sadece bir (1).
    cafe'nin içinde de gezi direnişi'ne göndermeler var, yersen tabii. güya geziciler.
    ulan siz ağaç hassasiyeti mi trampa ediyorsunuz, mide yoksunluğunuzu böyle mi kapatacaksınız iki kuruşluk aklınızla. hemen söyliyim, bu abilerin derdi masa atmak için dükkanlarının önündeki ağacı kesmek. yasal olmadığı için de bir gece birileri sehven üzerinde zıplayıp kırsa hani, nolur, kim bilicek ki bizim yaptığımızı diye düşünmekteler. iki kulağımla duyduğum bu iğrençliklerine karışılık, bakın açık açık söylüyorum bir gün o ağaca bir şey olduğunu göreyim sizi tüm moda'ya rezil rüsva ederim. 25 yıllık bir işsiz olarak söylüyorum, yaparım. önce belediyeye şikayet ederim, sonra bütün sokaklara ne mal olduğunuzu anlatan afişler yapıştırırım. parasıyla değil mi. hatta ne afişi ya, billboardlara konu olursunuz.

sokaktaki kedileri de masalara çıkıyorlar diye geceleri alıp fenerbahçe tarafına bırakıyorlar.

geçen giden bir arkadaşım söyledi, garsona hangi hamburgeri seçmesini önerir diye sormuş eleman "hiç tatmadım" demiş. neden tatmadınız diyince de "izin vermiyorlar çünkü paralı" demiş. e siz ne yiyorsunuz'a gelen cevap: makarna. hahaha. ya ben size ne diyim ki. müsait bir uzvunuza wrap yapın hamburger paralarınızı.

o ağaca dokunursanız bu kız sizinle çok uğraşır.
  • anlık bir gafletle ikinci defa gittiğim,bir daha kapısından içeri adım atmayacağım kev çakması kafemsi mekan.hamburgerleri lezzetli fakat fiyat-performans açısından vasat buldum.mekanın instagram hesabından fotoğrafını paylaştıkları kahvaltıyı sipariş ederseniz sadece bir kısmını getirip,geri kalanının nerede olduğunu sorduğunuzda 'yanlış fotoğraf paylaşılmış yea' da diyebilirler,normaldir.