şükela:  tümü | bugün
215 entry daha
  • edit: sevimli çocuk görüp dudağindan open yetişkinleri de hapse atıyo musunuz? ınstagram hesabında 5 yaşında çocuğu dudağından operken resmini paylaşan kişiyi de hapse attıniz mı (yapan kişi kadın olduğu için dikkatinizi cekmedi belki de). jagten filminde kreş yaşındaki çocukla 50 yaşındaki bir yetişkinin dudaktan öpüsme sahnesi var. o filmin yonetmenini ve oyuncuları da hapse atmayı düşündünüz mü? bakıyorum (bkz: jagten) sayfasına öve öve bitirememişsiniz.

toplu olarak hepiniz katilsiniz. şu çocuğa sapık diyen, buraya hakaret dolu entryler atan,"iyi oldu" yazan, twitterda gündem edip homofobik amaçlarına alet eden, çocuk istismarcısı muamelesi yapan, homofobik transfobik yavşak kitle. hepiniz gizli pedofilisiniz bunu da biliyoruz. ama daha beteri,

alayınız katilsiniz lan yavşaklar. alayınız teröristsiniz. bu çocuğun katilisiniz hepinizin çorbada tuzu var.

ve şunu çok iyi biliyorum ki, gram suçlu hissetmiyosunuz. hala içinizden "iyi oldu" diyosunuz. kıçınıza kına yakın şimdi.
  • cezalandırılmaya değil sadece iyi bir terapiye ihtiyaç duyduğunu düşündüğüm kişidir.

kendisi birçok videosunda kadına şiddet, pedofili gibi konuların ne kadar karşısında olduğunu belirtmiştir. (fakat youtube kanalı kapatıldığı için maalesef ki izleyemiyoruz)
    cezalandırılmasına neden olan videoda ise belli ki yaptığının suç unsuru olabileceğini düşünmemiştir bile. kasten değil, cahilliğinden yapıyordu zaten birçok şeyi. ama ne yazık ki ne kendini ifade edebilecek kadar konuşma becerisi, ne de neden doğru söylemesi gerektiğini bilecek kadar bilinç seviyesine sahip olmadığı için yaptığı da, kendini savunma şekli de baştan aşağı daha da karışıklığa neden olacak duruma getiriyor kendisini. bir de karşısındaki kitle yargılamaya hazır, anlayıştan oldukça uzak olunca kendisi sadece öfke nesnesine dönüştü.

bu çocuğu izler bazen de gülerdim. espri anlayışı trollemek şeklinde olduğu için genelde ifade etmek istediği şeyin tersini söyler. diğer videolarına bakarsanız anlarsınız. orada laiklik kazanacak laiklik kazanacak derken 'her türlü ahlaksızlık laiklikten geliyor' diyen hacı hoca kısmını eleştiriyor. aslında bence oldukça komik. sizin anladığınız gibi 'laiklik erkeklerin öpüşmesidir bunu herkes anlasın!' demiyor yani, o denli salak bir çocuk değil.

lakin dediğim gibi, 6. sınıf terk olduğu için, zaten bırak okulu kitap bile okumadığı için kendini anlatamıyor ve anlatamadıkça daha da üstüne gidiliyor.

yaptığının cezası kesinlikle hapis değilken içerde tutulabilmesinin nedeniyse basitçe tanıdıklarının ve maddi gücünün olmamasından. ülkemizde durum böyle. gerçekten pedofili olan gerçekten tecavüz eden gerçekten cinayet işleyen kişiler kolayca dışarı çıkabilirken bu çocuk müstehcenlik gibi saçma sapan bir suçtan içeride tutulabiliyor.

ve tekrar ediyorum kendisi pedofiliye karşı savaştığını sürekli belirten biriydi.

eğer okursa bir tavsiyede bulunmak istiyorum; bazen gerçekten eğlencelisin, fakat dünya senin zannettiğin gibi kolayca şöhret olduğunda çok güçlü olabileceğin bir yer değil. güç o şekilde kazanılmıyor. öyle gözükmese bile her şeyin bir altyapısı bir sağlam temeli var. geçirdiğin bu süreç biraz daha düşünmen kendini geliştirmen altyapını oluşturman için bir fırsat. sonrasında zaten yollar senin.
    umarım hak etmediğin bu cezadan sıyrılır, provakatör ruhunu eksiklik hissettiğin yönlerine, acılarına yama olarak kullanmak yerine pozitif amaçlara yönelterek olmak istediğin güzel yerlere gelirsin.