• bir zamanların sözlük şöhreti idiotov'la başlattığımız, ateist düşünce temalı yeni facebook sayfamız, blogumuz. tam olarak nasıl adlandırmak gerekir, bilemedim.

atheistan

düzeltim: artık atheistan oldu. ve böylesi daha doğru.
  • gecen haftaki kanka toplantimizda , geceleri bize cok guzel vakit gecirten yer.

amsterdamdan, pragdan ,istanbuldan , ankaradan gelen ,34 yasindaki 5 yakin arkadas yillar sonra lisede yaptigimiz tatilin benzerini yapmaya karar verdik.

sabah deniz kum derken zaman su gibi gecti. fakat bu tarz toplantilarda genelde tatil yorelerinde , turkce pop sevmiyorsaniz, eski metalci iseniz, aksam nereye gidilecek karar verilemez. ne agir muzik istersiniz, ne de eller havaya dersiniz. genelde soyle hafif de olsa fonda gitar riff`li sarkilarla muhabbet etmek istersiniz.

neyse tesadufen , aylin aslimin bari varmis dediler. pek muzigini dinlemedim bilmem acikcasi. ya bosverin dedim. neyse bi barlar sokagi gibi bi yerden gectik, pek sarmadi bi yer.turkce pop ile egleniliyordu. mavi barin da ortami cay bahcesi gibiydi. neyse dedik madem aylin aslimin barina gidelim.

abicim, iyi ki gitmisiz. direk bizim genclik zamanlarimizdaki muzikler caliyordu. bir reunion`a bu kadar uyar. tipki universte zamanlarimizda gittigimiz bir bar gibiydi. o an asiri mutlu oldum. "oha alternatif" caliyor dedim. arkadas"ne alternatifi , altenatif mi kaldi mk, 35 yasindasin" dedi:). caldigi muziklerle, o derece kendimi genc hissetmisim.

dj kabininde aylin aslim vardi.

bu arada staff da cok iyi secilmis. rastali arkadas, ikince gece , bir onceki gece ictigimiz ickileri ezbere soyledi. muhabbeti de cok iyiydi. 5 erkek olmamiza ragmen:)

ayni zamanda barin yeri de cok havadar ve guzel.

neyse sonuc olarak , ben bu bari unutmayacagim. 18 yil sonra yapabildigimiz toplasmayi tamamladigi ve beni cok mutlu ettigi icin. umarim uzun yillar orda olur ve profil degismez. emegi gecenlerin eline saglik.
  • adana'da bir mekan. yemek menüsü güzel, alkol var. atatürk caddesinde eski amerikan konsolosluğu yerine yapılan binada bulunuyor. denenebilir.
  • 1995 yılına ait harika bir kısa film.

http://www.youtube.com/watch?v=rm9m93bwph0 adresinden izlenebilir.
  • (bkz: yuri gagarin)
  • rus uretimi ve dogu avrupada kullanilan bir lokomotif turu . dizel olup 6 aks ( 12 teker ) mevcuttur . anahatlarda yuk katarlarini cekmek icin kullanilir .
  • fanny liatard ve jérémy trouilh tarafından hem yazılan hem de yönetilen 2020 yapımı fransız filmi.

annesi tarafında terkedilen yuri fransa'da toplu konut alanı gagarin'de yaşamaktadır. 60'lı yıllarda inşa edilen bu toplu konutlar günümüz güvenlik standartlarını taşımamaktadır ve boşaltılması istenmektedir. yuri de bu site için kendince yöntemlerle iyileştirmeler yapmaktadır.

fazla bir beklentiye girmeden izlenebilir.
  • jurija gagarina 166a, novi beograd, belgrad, sırbistan adresinde bulunan ve adını bulunduğu caddeden alan keyifli, kahveleri ve tatlısı çok güzel kafe, bar.
hesabın var mı? giriş yap