şükela:  tümü | bugün
20 entry daha
 • nedir ne iş yapar bilmiyorum ama duygulandıran 10 kasım reklamı yapmışlar.

  https://youtu.be/4t9wguphybw
 • filli boya'nin eski sahibi ve o meshur filli boya reklamlarini yaptira gozde hanim'in yeni girisimi, yatirimi. 120 gun sonra ne oldugu aciklanacak.
 • ellerine sağlık, çok güzel 10 kasım reklamı yapmış ve duygulandırmıştır.

  "devrimlerini yaparken senin yanında bir kız çocuğu olmayı çok isterdim.."
 • herkes merakla gain kimdir diye google'a soruyor ama cevap yok. ekşi sözlükte bile hakkında bilgi yok. açıkçası ben çok merak ettim. güzel bir anma çalışması yapmış ama atatürk'ün adının böyle bir şeyde kullanılması ne kadar doğru bilemedim. gerçi daha nasıl bir şeyde kullanıldığı da belli değil ya neyse.

  edit: konuyla alakalı açıklayıcı bir yazı varmış her şey oturdu şimdi yerine; http://anatolianpr.com/…e-gain-ataya-mesaj-reklami/
 • t: ne olduğu belli olmayan ama reklamları içi mustafa kemal'i kullanan şark kurnazı bilinmeyendir.

  her ne zıkkım olduklarını bilmiyorum ama gazi mustafa kemal i reklamlarına alet etmeleri çok samimiyetsiz.

  kemalist falan değilim ama bazı özel ve hassas değerlerin menfaatler için kullanılmaması gerektiğini savununlardanım.
 • filli boyanin eski sahibi gözde akpınar in yeni projesi. ancak sosyal medya hesaplarında içeriği ile ilgili hiç bir bilgiye yer verilmemiş. bir yandan projenin içeriğini merak ederken diğer yandan kendisine bu muazzam video için teşekkür etmek istiyorum. kendisi hakkında oyle enine boyuna bilgi birikimim yok ancak hakkında yazılan çizilen şeyleri, kendisi ile yapilan ropörtajlari okudugumda ve kendisne ait takipte oldugum sosyal medya hesaplarına baktigimda kafamda oluşan profil, özellikle bir kadın olarak yaşadığım bu topraklarin ihtiyaci olan profille yeterince örtüşmektedir.
2 entry daha