şükela:  tümü | bugün
49 entry daha
  • daha iyi olabilirmiş dediğim reklam. görüntüler çok güzel ama sözleri daha anlamlı olmalıydı. ses tonları fena değil.
  • ekranda belirmesiyle kitlendiğim reklamdır. sesleri titreyerek, duygu seline kapılmış insanların sesini duydukça bu ülkede güzel şeyler olacağına dair umutlarım yeşerdi. iyi ki varsın, iyi ki varız atam.
  • ses tonlarından; orta yaş ve üstü olduğunu tahmin ettiğim kişilerin atatürk'e gayet saygıyla siz derken, gençlerin lakayt bir şekilde sen diye hitap etmeleri anlayana çok şey anlatıyor.
  • tanım: insanların atatürk hakkındaki düşüncelerini paylaştıkları reklam filmidir. izlediğim ilk saniyede gözlerimden yaşların dökülmesine neden olan reklamdır.
    reklamın sonunda bir anlık gain logosunu gördüm o kadar. diğer reklam verenler gibi insanın gözüne sokmuyorlar. reklamın sonunda atatürk'ün şu cümlesi yankılanıyor:

'bahtiyarım ki; bu sözlerimin hiçbirinde, milletimin hakkımdaki itimadını sarsacak bir isabetsizliğe uğramadım.'

bir insan düşünün. onu görmese de seven ve özleyen, fikirlerini yaşatmak için çabalayan milyonlarca seveni var.
  • çok beğendiğim reklamdır.
    helal olsun.
  • 30. saniyedeki ablanın “karşımda gibi hissediyorum şu an... ooff...” derken geldiği reklâm filmi. sori, epey güldüm djhdjdjdjdjjd
  • güzel bir çalışma olmuş. her daim kalbimizde...
  • az önce denk geldiğim duygulandırmış reklam.

arkasından ankamall'ın 10 kasım reklamı geldi o da üstüne cila çekti.