• bugün brandweek'te dinledim kendisini. orada da bahsetmişti ve bu reklam filmini izletmişti. (bkz: gözde akpınar)

reklam filmini çok başarılı buldum ancak gözde akpınar'ın yeni pr çalışması olduğu gerçeği ve verdiği mesajdan öte yeni yatırım tanıtımında özel değerlerimizi kullanmış olduğu düşüncesi,takdirimi kazanmadı.

rakipleri ( jotun,polisan ) sektörü domine etmeyi başarmış ve kendisinin pazarından çoktan pay kapmaya başlamışken uyanık davranıp japonlara tam zamanında filli boya'yı satmayı başarmıştı. ( 1,4 milyar tl )

bu kadar parayla herkes başarılı bir reklam filmi çekip insanlara dokunabilir.

tanım: başarılı reklam, başarısız pr.
  • ekranda belirmesiyle kitlendiğim reklamdır. sesleri titreyerek, duygu seline kapılmış insanların sesini duydukça bu ülkede güzel şeyler olacağına dair umutlarım yeşerdi. iyi ki varsın, iyi ki varız atam.
  • tanım: insanların atatürk hakkındaki düşüncelerini paylaştıkları reklam filmidir. izlediğim ilk saniyede gözlerimden yaşların dökülmesine neden olan reklamdır.
    reklamın sonunda bir anlık gain logosunu gördüm o kadar. diğer reklam verenler gibi insanın gözüne sokmuyorlar. reklamın sonunda atatürk'ün şu cümlesi yankılanıyor:

'bahtiyarım ki; bu sözlerimin hiçbirinde, milletimin hakkımdaki itimadını sarsacak bir isabetsizliğe uğramadım.'

bir insan düşünün. onu görmese de seven ve özleyen, fikirlerini yaşatmak için çabalayan milyonlarca seveni var.
  • 30. saniyedeki ablanın “karşımda gibi hissediyorum şu an... ooff...” derken geldiği reklâm filmi. sori, epey güldüm djhdjdjdjdjjd
  • saygı ve sevgi ile.
  • güzel bir çalışma olmuş. her daim kalbimizde...
  • (bkz: gain medya)
  • özlemimiz arttıkça bu reklamlarda gözlerimiz doluyor. çok özlüyoruz ; fikrini ,yolunu , ışığını.
  • gözlerimde yaşlarla izlediğim reklam. görmeden sevmek bu işte, sonsuza kadar ışığı parlayacak.
hesabın var mı? giriş yap