şükela:  tümü | bugün
  • dallas mavericks'in 3 yıllık profesyonel anlaşma imzaladığı 1988 doğumlu israil'li oyuncu.

wichita state üniversitesinde oynuyordu. yeni steve nash olarak değerlendiriliyormuş.
  • summer league'de bir oyun kurucunun 7 asist yaptığını kolay kolay göremezsiniz. bundan bile belli true pg tarzı bir oyuna sahip olduğu. maçını da seyrettim. pas yeteneği muazzam. fizik dezavantajı olacak elbette...
  • fenerbahcemize gelse ya dedigim poyint gard. tertemiz 1 numara adam. hickman tamam cok iyi oynadi gecen sezon, dogru takimda cok iyi isler yapabilir ama bizim oyunumuzda olmuyor. mekel daha uygun gibi geliyor bana.
  • new orleans pelicans tarafından serbest bırakılmıştır.
  • valla ben bu adamın varlığını bile unutmuşum. her şeyden önce iyi pasör, iyi bi pg. oyun okumayı bilir, basketbol zekası iyidir. ceza şutlarını sokar ama çok kötü bi şut stili var, denyo gibi üçlük atıyor. orta mesafe şutu var, teardrop bırakabiliyor, drive'ı fena değil, crossover'da hızlı, aniden geçebiliyor adamını, boyu çok uzun olmasa da fiziği güçlü, hem savunmada avantaja dönebiliyor hem de post-up oynayabiliyor. sırtı dönük oyunları da fena değil. tam fenerbahçe'nin aradığı adam diyemem ama sisteme cuk diye oturacaktır. birden çok derdimize derman olacağını düşünüyorum. gelirse ne mutlu bize.
  • david pick'e göre, maccabi ile görüşmeleri tıkanmış.
  • şansını nba'de denemeye devam edeceğini söylemiş.
  • nba'de kalmıştı ama gene avucunu yalayınca bu kez nijni novgorod'a geliyor. rochestie'yi destekleyecek. epey iyi seçim. gerçi nijni'nin işi bitti sayılır. neyse.
  • nijni'ye geldiğinden beri esiyor. bugün de laboral karşısında 6/12 ile 20 sayı, 7 asist yaptı. (biz de bunu değil, zizis'i aldık)
  • kızılyıldız'dan ayrıldıktan sonra boşta kalan oyuncu, markovic'in yerine unicaja malaga ya transfer olması muhtemel