şükela:  tümü | bugün
  • ilk yatırım %20 indirim bonusu hoşuma gitti ticmill'de forex işlemlerimi yapıyordum ama bir hesapta galafx'de açtım. kurumsal bir firma telefonda konuştuğum bayan en azından kıbrıs şivesi ile konuşmuyor.
  • sürekli telefonuma mesaj atıp reklam yapan oluşum, sayfalarından defalarca şikayette bulundum, çıkartın beni listenizden diye. sizi çıkarttık dediler, ama hala reklam mesajları geliyor. ben de çareyi ticari elektronik ileti şikayet sistemi üzerinden haklarında şikayet yapmakta buldum. sakın ha telefon numaranızı bir yerlerden kaptırmayın bunlara, yoksa canınızı sıkabilirler.
  • ekim ayından itibaren telefonuma mesajları düşen firma.

siteleri üzerindeki destek hattındaki arkadaşı zorlamadan şikayet edeceğimi belirttim firmayı.

2016'da çıkan yasa döneminde çalıştığım fırmada bir taraflarımız çatladıydı onbinlerce kişiden geri onay alabilmek için. pardon yani.

ulaştırma bakanlığına şikayet ettim. takipçisi olacağım.

destek hattındaki dostumuz illa numaramı istedi silmek için, ben vermedim. arayın bulun dedim. zaten bir önceki mesajdaki dostumuza sildik demişler de ne olmuş, gene mesaj düşmüş.

hep kaldıraçla parasını hiç edenler yazacak değil ya destek hattına.
  • bitcoin kampanyası gerçekten güzel olan forex aracı kurumudur.