şükela:  tümü | bugün
  • gündeme dair notlarımı her gün kaleme alıp siz ekşicilerle paylaşacağım köşemin adı.

iyi okumalar dilerim.

15.08.2019
    galaksi gündemi

trafik
    açıktı bugün. bayramı birleştirmişler anlaşılan. sabah işe gelirken trafik olmaması beni iyi hissettirmeliyken biraz şanssız hissettirdi sanki. paradoks...

hava
    3 gün boyunca serinliyor. 27-29 arasında seyrediyor. işte bu iyi haber. bunalmıştık!

oyun
    aleminde yarış oyunu dedin mi need for speed akıllara gelir. yenisi geliyormuş. günün müjdesi oyunseverlere!

futbolun
    en önemli gecelerinden biriydi. kazanan liverpool’un alman hocası bakın ne demiş; “süper kupa’yı kazanan ilk alman teknik direktör olduğu hatırlatılan kloop, “bunu bilmiyordum. güzel bir şey tabii ki. güzel bir his. ancak ben kendimi sadece alman olarak görmüyorum. avrupalı olarak görüyorum.” bu sözleri bir türk hocanın söylediğini düşünebiliyor musunuz?

kadın hakem
    stephanie frappart dünyanın en önemli maçlarından birini başarıyla yönetmiş. bu zor görevin altından kalkması şaşırtıcı. 22 adama söz geçirmek, onlara hakim olmak, nereden baksanız takdire şayan.

yahşi batı
    var bu akşam televizyonda. bu muhteşem komedi filmi kemerburgaz madenler mevkii çiftalan köyünde çekilmiş. meraklısına... (bir de şakayı paylaşalım; kilise çanı çalar ve cem yılmaz, şerife dönüp şöyle der: akşam okundu mu?)

adriana lima’nın
    türk erkeklerine yöneldiğini gözlemliyoruz. sebebi fiziğinin günden güne klasik balık etli türk kadınına evrilmesi olabilir mi?

bensu soral
    tanınmamak için şapka takmış. ironik! tanınmak için türlü türlü şapkalar takıp sonra tanınmama gayreti içinde olan bu az ünlüleri asla anlayamayacağım.

disney
    denince akla hep masumiyet, mickey mouse filan geliyor ama bu marka ile küçük yaşta ünlenen kızların çoğu yetişkinlik çağında hafif meşrep takılıyor. son örneği bella thorne... +18 film için yönetmen mi yapımcı mı ne olacakmış. ınteresting...

mustafa sandal’ın
    tekne fotoğraflarında bir detay dikkatimi çekti. musti tesbih çekiyor! orta yaş krizi veya yaşlanıyor olma korkusu kolay değil arkadaşlar...

simge
    yuhalanmış. pek rastlanmayacak türde bir haber. dekor örtüsü rüzgardan kopunca kızcağız korkmuş. ya da bitse de gitsek dediği bir başka konseri sonlandırmak için bahane miydi? çok çalışıyorsun simgeeee!

alejandra gere
    69 yaşıdaki richard gere’ın 3. genç eşi... yakışır bir zamanların yakışıklısına...