5576 entry daha
  • ligden çekilmelidir. diğer ismi şikeye karışmamış takımlarla birlikte.
  • kulupler birliginde, neredeyse diger butun ba$kanlar tarafindan, du$man ilan edilen takim.

bokun icinde, para pe$inde olan insanlar tarafindan sevilmiyorsa, cok dogru yoldadir galatasaray.

http://fanatik.ekolay.net/…r_3_detail_32_235164.htm
  • şikecilerin ve rant peşinde koşturan işin ucu bana da dokunur korkusundan şikecilerin yancılığını yapan diğer kulüplerin tepkisini çeken sarı kırmızı renge sahip takım.diğer bukalemunlar bok içinde olduklarından bok rengini almışlardır.ligi galatasaray ve diğerleri diye ayırmak münasiptir.
  • ligden çekilirse üzülürüm, acılara gark ederim, çocuğumu keserim, sinirden kendimi sikerim.

(bkz: tülay dön ne olursun yalvarıyom)
  • bu süreçte yaptıklarıyla bana hergün ayrı bi gurur yaşatan klübüm.
  • sanırım gelecek haftaiçinde ilhan cavcav tarafından şu andan itibaren ocak dışındasın denilerek kulüpler birliği'nden çıkartılacak. ha çok umrumuzda olacak mı? bence olmaz.
  • en yakın zamanda kulüpler birliğinden ayrılması şarttır. duruma göre de süper lig maçlarına çıkmayabilir.
  • kulüpler birliğinde alınan karara uymayıp kendi çapında açıklamalar yaptığı için birlikten çıkarılması gündemde olan kulüp.

cümleyi iyice açarsak: "kulüpler birliğinde 18 takımın - ki bu 18 takıma galatsaray'ın da dahil olduğunu söylememe gerek yok- ortak kararından 1 gün sonra "banane ben kabul etmiyorum" diyen kulüp.

kulüpler birliği açıklama yaparken başkanvekili de hemen ilhan cavcav'ın yanında durmuş olan kulüp.

ya nabza göre şerbet politikasıyla devam ediyorlar ya da ne yaptıklarını kendileri de bilmiyor.
  • kuruluş amacı anadolu kulüplerinin yayın gelirlerinden daha fazla pay alması olan ve özhan canaydın başkanlık yapana kadar kimsenin ciddiye almadığı, üyelerinin en az yarısının şike ve teşvik olaylarına karışmış kulüpler birliği vakfından ihraç edilmesi gerektiği falan konuşulan takımımdır.

bazı ibneler hakikaten çok komik olabiliyorlar.
  • twitter hesabindan, yazim hatalariyla dolu bir ayar girisiminde bulunmuslardir. bir duzeltseydiniz yayinlamadan be!

edit: soz konusu afis ultraaslan' a aitmis. madem bmsad uyardi, ben de ekliyorum: göt oldum.
52031 entry daha
hesabın var mı? giriş yap