şükela:  tümü | bugün
31837 entry daha
  • gece gece " acaba duran toptan gol mu yedi yine" diye aklıma gelen takım.
  • devre arasında arda'yı transfer etmesi gereken takım. arda kalitesi belli bir oyuncu. üst üste gelen sakatlıklar, yanlış barcelona transferi ve özel hayat problemleri "aman gelmesin! bu gittiği yeri boka batırır." havası veriyor ama dediğim gibi kariyeri ve kalitesi ortada. adam sol kanat, on numara ve forvet oynayabiliyor. uefa kupası kazanmış, la liga'da şampiyon olmuş. bu sene takımla yaşayacağı bir şampiyonlukla psikolojisi düzelen ve yazın iyi bir kamp dönemi geçiren arda, gelecek sezon ligi domine eder. galatasaray ilerisi için bu seneden arda'yı transfer etmeli. muhtemelen gelecek olan yabancı sınırı da cabası.
  • ilerisi için arda turan'ı transfer etmesine gerek yoktur.

    emre çolak gelsin deseler itiraz etmem ama arda gibilerden gelecek hayır allah'tan gelsin. arda kim olmuş ya? galatasaray arda'ya muhtaç değil. arda turan gibi bin tane futbolcu çıkarır. daha iyilerini de çıkarır. çıkarmıştır da. arda gibiler galatasaray'a muhtaçtır. galatasaray olmasa arda turan olmazdı.

    30 yaşındaki arda turan'la da gelecek planı yapılmaz. olsa olsa, gelecek çöpe atılır. ilerisi için bi şeyler yapmak istiyosa kendi alt yapısına gereken önemi verecek. altınordu gibi kulüplerin alt yapısını iyi takip edecek ve oralardan zamanında transferler yapacak.
2848 entry daha